Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Viaderm complete

Rebeka12

vzdy sa zapojim do temy o vypadavani vlasov.Neskutocne vela som urobila,aby som zistila pricinu ich vypadavania.Ani sa mi pisat uz nechce...liecitelka,doktori,pripravky...k jedinemu zaveru som dospela.Umela doba a znecistene prostredie.Ten aminexil pouzivam 4-5 rokov,je hriesne drahy,no mne ho muz nosi z Talianska,kde lekarne nepredavaju predrazeny tovar.Zihlava?Mne urcite nezabrala.Ozaj...vlasy farbim asi 3 roky vylucne henou.No opat talianskou,kde 100gr stoji 3,50e,u nas je to skratka hroza!

veronikanika

ja ich uzivam asi mesiac. tiez som si ich kupila lebo mi trochu viac padali vlasy. zda sa mi ze padaju menej ale pouzivala som aj ampulky od kerastasse aminexil(su ozaj drahe). tak neviem povedat ci pomohol viaderm alebo amnexil. ale mam pocit ja krajsej pleti a celkovo sa citim lepsie. tak na nich nieco bude. urcite ich budem pouzivat 3mesiace ako sa radi.

hajnal

Diissii mozno trosku blba otazka, ale prosim ta mozes napisat presnejsie, ze akym sposobom uzivas tu zihlavu na vlasy a ako casto???? Diky moc za vysvetlenie :)

Diissii

ahojte...ja osobne som bojovala s nadmernym vypadavanim vlasov tiez od 17tky...vlasy boli rano na vankusi, na tricku, chumace na kefe, vo vani, proste vsade...skusala som drahe tabletky lekarne, medzi inymi aj viaderm, vyse pol roka...nepomohol vobec....tak ako ostatne...az nedavno som skusila zihlavu...ucinky boli vidiet uz po par dnoch....a teraz si bucham hlavu o stenu, naco som vyhdila stovky eur v lekarnach ked mi zihlava pomohla naozaj po par dnoch a stale sa to zlepsuje, a ma ju zadarmo, len som trochu doprhlena;) tak skuste;)

Rebeka12

ja ho tiez uzivam asi 2 tyz. ma zaujimave zlozenie,hlavne ten metiotin,biotin,no zatial sa mi zdaju len nechty pevnejsie,vlasy padaju o 106.Aj dcera uziva uz druhe balenie a ma len nechty super pevne.Treba dlhodobo uzivat,mozno do konca zivota.Dnes vypadavanie vlasov speje k civilizacnemu ochoreniu,aj vdaka tomu hnusu,kt. dychame

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Viaderm complete - Fórum - ZDRAVIE.sk