Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex na 5 minut

Príspevok v téme: Sex na 5 minut
thinka

Ahojte. Uz som zufala. S priatelom zijeme asi 4 mesiace sexualne a trva to stale velmi kratko :((( nas sex trva maximalne 5 minut :((( niekedy je hotovy hned po par sekundach. Ked si dame druhe kolo tak asi po 5 minutach :((( co mam robit? alebo resp. co ma robit priatel? :(( milujem ho ale nechcem aby sme mali vecne 5 minutovy sex :(((( HELP :(((( som priatelova prva, priatel ma 23 rokov pls help :(((((((((((

Heinz-klátil

Keď som mal asi 13-14 rokov tak toho som sa bál :D ale teraz sa neojím. Je to nepravdepodobné. A treba si užívať teraz a nie za 20 rokov lebo vtedy ta môže zrazit auto padne ti na hlavu cihla zežerú ta psy a mačky utopíš sa a čo potom? potom si budeš trieskať hlavu že si ,,to nerobila,, často ako rusky zajaci :D :D

vychodniarka

karamel - nebojis sa toho, ze o 20 rokov nebudes schopny sa urobit ? ze uz ho nebudes mat citlivy vobec, na ziaden podnet, ze bude zvyknuty totalne a sa nepostavi.. hmm ?

Heinz-klátil

frajerka - Ale ano chalanov zaujima či sa baba spravy vieš ale nie každa sa spravit vie ide o tip chalana či ho to zaujima alebo je sebec.

karamel

Ja som mal tiez taky problem. spavate spolu styry mesiace, no zaleží na tom ako často. ak sa milujete tri krat za tyzden je to málo. až budete mat sex tri krát za den,vybúri sa!!! potom vám bude stacit polhodinka denne...chce to trénig
PS: alebo nech si dá spravit obriezku
pokožka na žaludi zhrubne a on bude menej citlivy ja ju mam a je to celkovo lepsie. cely zakrok trva cca 15 min no potom tak dva tyzne su krute ale oplatí sa!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex na 5 minut - Fórum - ZDRAVIE.sk