Ochlpenie brucha - problém

Príspevok v téme: Ochlpenie brucha - problém
Janci355

Ahojte, prosím o nejakú odbornú pomoc a nie typu laserové alebo podobné drahé spôsoby pre odstránenie ochlpenia na tele.

Nejak som začal zarastať. Mám 16 rokov okay tam dolemi to nevadi sem tam si to oholim ale islo to casm vyššie pod pupok a tam som si to oholil. Po oholeni však pod pupkom zarastlo znova a chlpy isli roznymi smermi nechal som to dlho tak ale vyzera to fakt hrozne ked som napr. vyzleceny a potom pred ludmi niekde v spolocnosti alebo na izbe? Dneska som si to oholil znova po dlhej dobe, vidim tam take cirene bodky pripravene narast znovu ale keby aspon rastly ako normalne chlpy ale tieto su velmi tmave a do hocijakeho smeru kazdy jeden a v procese rastu rastú tak ostro, proste ako ziletky...popri tom nejak zarastam aj nad bruchom ale to som radsej nechal tak ale...chcem mat hladku hrud, tu zatial mam ale brucho a hlavne to pod pupkom...ako to holit? holit to kazdy den? alebo neholit? alebo co robit?? nechcem sa hambit prezliekat pred ludmi alebo chodit hore bez. Vďaka prosim pomoc :(

Janka222

nechaj si len pasik pod pupkom.Vacsine holkam sa to tak paci.Zas nemyslim si, ze mlade holky chcu nejak velmi zarasteneho chlapa.To skor ta "stara skola"

len_tak_len

Ako chlap by som ochlpenie neriesil. Chalani v 16 uz aj viac zarastaju a je to oki . Takze babam sa to paci .

bambulka11

Noo veru nemal si to holit, preto ti teraz chlpky rastu ovela tmavsie a pevnejšie... to si naozaj spravil hlupost tak teraz neviem co s tym ale na nete som videla video kde si dal chlap kompletne vydepilovat celu hrud tak ked to tam nechceš mat tak možno depilacia na tom kusku pod pupkom nedavaj si celu hrud :)) , aj tak neviem co ta na tom stvalo ved u chalanou je normalne ze to tam maju a je to dokonca pekne ... ja som dievca a mala som pod pupkom trosku tmavsie chlpky tiez tak som si ich vytrhala pinzetou a teraz mi tiež rastu ešte tmavsie a ešte dlhsie... tak radsej ja nevem nerob s tym už nič nechaj to tak na tebe sa to strati si chlap :))

rapert

ty si druk... to sa vola fetacka čiarka..A je to pekne na mužoch...Dobre ohol si tam dole...Ale toto si spravil chybu že si si to oholil...Teraz budeš mat tie chlpy tvrde a budu ti rychlo rast...

ano.

este to len zacina :-)

ja by som neholil, krajsi pohlad je na trosku zarasteneho chalana ako na takeho cerstvo oholeneho na bruchu, myslim ze dievcatam sa to dokonca paci, ako ktorym teda, vec vkusu