Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepšia špirála od Max Factor

babena

baby ktorá? od mf ? false lash effect fusion?to ej tá fialová
-false lash effect masterpiece?to je tá čierna
-2000calorie?
-xperience?
mf-masterpiece -tá je v takom zlatm obale

Strawberryca

ale zase musim uznat ze aj po celom dni vyzera ako keby som sa prave namalovala a riasy su pekne jemne a pruzne :)

Strawberryca

teraz sa budete mozno na mna hnevat, lebo vela ludi ospevuje spiraly o MF...no jako nie je zla ale cakala som od nej viac...ked porovnam cenu Astor a MF tak mi to pride zbytocne vyhodene peniaze...pretoze efekt je rovnaky...ako som spokojna s nou ale nevidim v tom nejaky rozdiel...musim stat pred zrkadlom aby som vykuzlila vyraznejsie riasy...ale ako zla urcite nie je :)

Strawberryca

no tak dnes som si kupila od MF nakoniec tu fialovu False lash efect Fusion..ta by mala aj hnustovat aj predlzovat..zajtra ju vyskusam dufam ze bude dobra :) mala ju niektora z vas???

blondula

MF je dobra znacka.ja ked kupujem spiralu,nesmie byt vovoodolna,ta mi vykruca riasy a musi mat dobru,hustu kefku.a farba nesmie byt hrudkova ! takze taketo spiraly kupujem od hociktorej znacky,ale hlavne od MF.a ako som spominala,ta kefka je u mna prvorada !

Strawberryca

baby teraz neviem ci tu falsh lash alebo 2000 calorie obidve vyzeraju mat dobre kefky :) dakujem vam za rady !

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepšia špirála od Max Factor - Fórum - ZDRAVIE.sk