Meskanie menstruacie pocas uzivania HAK Regulon

zunanah

dakujem.. uz viac vystresovana ani byt nemozem.. :D moj partner sa stale 'spravi' dovnutra bez akejkolvek ochrany a zatial musim povedat som tento problem NIKDY nemala a uz ju uzivam rok.. a uzivala som ju aj pred tym a nikdy nic..

co s atyka tych tehotenskych testov.. po akom dlhom case ukaze ci som tehotna alebo nie?.. staci 3dnove meskanie menstruacie??

veronicka2

jankaaa- ja som bola na normalnej prehliadke, isiel mi dnu aj tym vnutornym sonom a podobne, krvne testy a tak...proste zistil to. nepovedala som ze to zistil ze som vysla na kozu a pozrel dnu a povedal ze mam ovulaciu...
a nepovedala som ze je to jej pripad, povedala som len svoju skusenost s touto hak..to je vsetko, neber to v zlom. myslim vsak ze nemam gyn. nejakeho amatera zaciatocnika takze ked mi to povedal tak mu asi verim...ja som jej odporucila ze nech si spravi test lebo ak ma stres tak to jej na kramy nepomoze....

jankaaaaaaaa

Ako ti lekar zistil ze mas ovulaciu????? neprehanaj... aj keby nahodou zena mala ovulaciu pocas uzivania hak, tak hak ma este dalsie ine ucinky ako zabranuje otehotneniu..
debra: aj mne chodila menstruaia stale na jeden den az od jedneho mesiaca zrazu meskala a prisla az na piaty den a odftedy chodi tak neskor. je to normalne

veronicka2

ahoj, brala som regulon rok a sli sme bez kondomu nastastie sa nikdy nespravil do mna....raz som sla na beznu prehliadku a dr sa ma spytal ci uz hak neberem, tak ja cela v soku ze beriem preco. a on ze mate ovulaciu (cez hak ovulacia nieje) to znamena ze mna regulon absolutne neucinkovala...okamzite si sprav test...nechcem ta strasit alebo stresovat ale hovorim zo svojej skusenosti!!! :(
ja som ju brala ako nic pravidelne (som pedant od malicka- takze vynechanie alebo ine casove intervaly na bratie som nemala) nechapem proste mne neucinkovala.
necakaj kup test a sprav ho, lebo ak to nic nieje tak aspon nebudes v strese (lebo aj ten zapricinuje preco kramy nemas)
daj vediet ako si dopadla zelam nech ti to mas ok... :(