pečatenie zubov

milka1988

tak to dakujem monro77 o takomto spôsobe udržiavania zúbkov bez kazov som ešte nepočula a som rada, že mame ešte čas :) ešte raz ďakujem

????????????

no môjmu to pečatili cca 7 rokov keď mal. a len zadné stoličky . pokiaľ viem tak len stoličky zadne sa pečatia. a pokiaľ sa nemýlim....tak to mliečne su v 7 rokoch. takže v pohode

milka1988

No tak to prvý krát počujem o nejakom pečatení zúbkov. Synček má síce rok a 7 mesiacov no všetky zuby okrem stoličiek, ak by som mu potom chcela dať tie zúbky zapečatiť kedy je nalepšie? hneď keď mu výjdu alebo v určitom veku?

anikam

nas zubar detom kategoricky odmietol pecatit zuby - ze vraj pod tym pecateim este skor vznikne kaz, tak ja neviem...kolko zubarov, tolko chuti, skus vygooglit

????????????

ahoj ja som ich dala minulí rok malému zapečatiť. nebolí ....ani som nič nedoplácala. len tam natrie ten sajrajtík a je to. dáva sa to len na ako to nazvať na tú časť zuba na vrchu vlastne tým čo kušeš. okolo zubu nie. takže hyg. je potrebná tak či tak. dokonca nám dala nejaku tabletku ktorú rozkušeš a tam kde si zle čistíš zuby tam ti to sfialovie (do večera sa to vymyje). takže neviem .......no zatiaľ kaz nemá :-). na tých zuboch. uvidíme neskôr...no v každom prípade myslím že to nie je na škodu