Vypadavanie vlasov z farby Palette Perfect Mousse?

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov z farby Palette Perfect Mousse?
Annika1987

Ahojte, je tu niekto, komu z tejto farby vypadavali vlasy? Pripadne z inej? Ako ste prisli na to, ze je to z farbenia? Ja som si farbila niekolko mesiacov s touto farbou vlasy, az asi pred dvomi mesiacmi som si vsimla, ze mi velmi padaju. Asi dva mesiace som si nefarbila a posledne razy, ako som si umyvala vlasy, som zistila, ze uz je to v poriadku a nepadaju mi. Teraz zvazujem, ze si ich opat nafarbim. Len mam obavy, ci to nebolo z tej farby... Co by ste robili na mojom mieste? Dakujem za vase odpovede.

simqa

Poratte mi prosim asi pred jednym tyzdnom som si farbila vlasi so samponom v sacku a na jedno umytie sa mi zmyla a o kolko dni si zas mozem zafarbit vlasi z palette color shampoo?????????????????????

Annika1987

No veru som urobila, ako ste mi radili, nafarbila som si po dvoch mesiacoch Lorealom, a zas som si vyplachovala spolu so samponom aj vlasy z hlavy... Uz to vypada tak, ze asi prejdem na Hennu...

Káákáá

Ja si tieš Farbim a vipadavaju mi alé som dala garbier a tieš nepomaha a nemam huste vlasi tak nefarbimm uš aš o 2 roki hih :)...alé kebi mi mohol niekto poradiť niejaki šampon alebo sprey tak kupujem hned :)..:/

tiežblond

skús si zafarbiť inou farbou a uvidíš... ak ti budú padať prestaň si farbiť úplne , ak nie tak môžeš pokračovať v tej novej

Kajka234

Palette su zle farby! ja som pouzivala len tie a bohuzial az pred par mesiacmi som zistila ze to vdaka nim mam take znicene vlasy a strasne mi vypadavaju. Skuste radsej Loreal zevraj tie su ovela lepsie ja som este neskusila ani tie lebo chcem aby si moje vlasy teraz nejaky cas oddychli od farbenia ale rozhodne kaslite na Palette tie su na uz sedive vlasy

Laurina22

Ale atto farba nie je dobra,ja som nou farbila,ked som nemala cas ist kadernikovi.

Rychlo sa vymyla,katastrofa.