Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zuby a zanedbanie povinnej lek. starostlivosti

Príspevok v téme: Zuby a zanedbanie povinnej lek. starostlivosti
anonym 3

Včera som bola na operačnom zákroku pre chronickú apikálnu periodontitídu, ktorú mi spôsobil môj predošlý zubár, ktorý mi nazapálený koreň zuba, kde sa už viditeľne tvorila fistula, nasadil keramickú korunku...vraj to mal najprv preliečiť a až potom nasadiť tú korunku...mala som neskutočné bolesti a vraj keby som nešla na pohotovosť a odtaiľ ma neposlali na stomatochirurgiu, kde ma hneď zobrali ako súrny prípad, mohlo to skončiť zle...takáto neliečená periodontitída, teda difúzny zápal kosti sa končí zápalom celej okoločeľustnej kosti a potom aj zápalmi v celom tele...ešte som tam potom k tomu zubárovi prišla s tým, že ma bolí zub, no on mi rozvŕtal zdravý zub, nechal mi tam otvorenú pulpu!!! a dal vložku...a odvtedy ma bolí aj tento zub, celé dolné zuboradie aj sánka...a potom ma s tým objednal až o tri mesiace, vraj dovtedy musím vydržať...viacerým už takto dokatoval zuby, hovorí sa o ňom že pije, aj keď šoféruje, tak dúfam že nechodí aj do roboty opitý! Čo myslíte, mám naňho podať sťažnosť? Uspela by som? Mám aj RTG snímky ako dôkaz a všetky bloky čo som musela platiť za korunku, na pohotovostiach aj za tú operáciu, a nie sú to malé sumy...mal by mi to aspoň preplatiť? Už som prešla k inej zubárke a som s ňou spokojná...

tpch

Presne na toto sluzi Urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou. Ak dotycny "pan lekar" pije za volantom, urcite pije aj v praci. Po rozhodnuti UDZS, ktore musi byt v tvoj prospech, ak je to tak, ako pises, podaj na neho zalobu a ziadaj nahradu skody plus bolestne plus sudne trovy a naklady na pravnika.

jajka001_

ja som za, lekari si s nami robia co chcu a obzvlast zubari, ked sa nikto nestazuje, kde je problem, vsak. stazuj sa. ved ti poskodil zdravie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zuby a zanedbanie povinnej lek. starostlivosti - Fórum - ZDRAVIE.sk