Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Elektronická cigareta - skúsenosti

laco750

Ja mám veľmi pozitívnu skusenosť s predajcom www.ego-cigarety.sk Veľmi ochotný chalanisko a vlastne už kupujem iba od neho asi rok :-) Naposledy som shop odporučil bratrancovi www.ego-cigarety.sk. Zatiaľ verím, že spokojný

smoloAndr

Ja fajcim eGo-t a som spokojny. Mozno neskor vyskusam aj tu CE4, co odporucate. Som sam zvedavy... Nakupujem len z overeneho eshopu - www.zdravacigareta.sk, pretoze uz existuje vela aj nekvalitnych eshopov a predsa len overeny obchod zarucuje minimalne kvalitu obchodnika...

JoMi

Ja uz fajcim vyse polroka eGo-CE4 s LCD (www.zdravacigareta.sk) a nedam na nu dopustit. Skusal som uz aj Joyetech - konkretne eRoll, avsak musis to castejsie plnit, co mi nevyhovovalo. Na eGo mas viacero clearomizerov, do ktorych sa zmesti viac liquidu ;). Na lcd displeji vidis stav nabitia baterie ako pri mobile, takze sa ti nestane, ze nemozes tahat v dosledku vybitia.

janci78

Systémy eGo-T a eGo-W su uz naozaj prekonané. Ja mám dobré skúsenosti so značkou Joyetech a momentálne skúšam model EVOD Kangertech. Mozem len odporucit. Nakupujem uz viac ako rok od spolocnosti Verne slovakia www.e-cigaretka.sk

luciano

Iva, nečudujem sa ti, že v tom máš chaos. Na trhu je strašne, ale strašne veľa typov a značiek elektronických cigariet a vyznať sa v tom je skutočné umenie. Ja už fajčím elektriku 6 rokov a doposiaľ nemám o značkách prehľad.
Snáď najlepšiu radu, ktorú ti môžem dať, je vybrať si nejakého predajcu, ktorý predáva e-cigarety aj v kamenných obchodoch. Celkom dobrú sieť obchodov má napríklad firma:
www.mild-volish.sk
Aj ja využívam služby tohoto predajcu. Predavač ti vysvetlí všetky podrobnosti a princíp fungovania e-cigarety a poradí ti aké komponenty sa ti budú najviac hodiť.
Veľmi dobré je aj veľké e-cigaretové fórum:
www.e-cigaretafans.eu
Tam ti na slovo vzatí odborníci poradia čo a ako.

iva.jagrikova

Teda to čo je? CE10+, T2 CC,clearomizér, cartomizér, HIT, E-GO W,T, atď. Kto sa má v tom vyznať? Ako si mám vybrať elektronickú cigaretu, keď čím viac o tom čítam, tým mám z toho väčší chaos? Tu je nejaký špecifický slovník, ktorému vôbec nerozumiem. Náhodou som dostala pred 2 týždňami jednu e-cigu na ktorej je napísané eGo, a nikotín Desert ship Dekang, ale nič viac o tom neviem. V obchode v PB mi povedali, že oni takéto nemajú, ale že každé 3 týždne bude treba vymeniť nejakú hlavu. Musím povedať, že mi to výrazne pomáha znižovať množstvo vyfajčených cigariet (zo 40 na cca 10) keď ju mám nabitú :-)) ale ako sa mám o ňu starať? Mám si kúpiť ešte jednu (chcela by som), ale ktorú? Mám v tom chaos. Poradíte?

laco750

pre josko321x

Tak takéto rýchle skoncovanie s pyrom som ešte nezažil ani nečítal, ale samozrejme gratulujem

josko321x

Ahojte. Kupil som si elektronicke cigarety (dve v baleni). Fajcil som 1 krabicku M red asi 15 rokov. El som si kupil v sobotu. Odvtedy som normalnu cigaretu nefajcil. V stredu som si zapalil normalnu cigaretu, normalne ma naplo na zvracanie :)
Zacal som s 12mg liquidom. Postupne asi za mesiac som fajcil 0mg. Takto asi 3 mesiace. Raz som si zabudol cigaretu nabit vecer a uz som ju viac nepouzil. Uz asi pol roka nefajcim a som fit :)

laco750

Ja kupujem maso u mesiara, lieky v lekárni, e-cigarety u špecializovaných eshopov. Prečo? Lebo očakávam profesionalnu podporu ked niečo nefunguje ako má, odborné poradenstvo, 100% odbornosť v oblasti vapingu. Nechcem nikoho dotknuť ale pri rozhodovaní komu zverim ,,svoje zdravie,, som e-shopy ktore maju e-cigy iba ako doplnkovy tovar ( napr. k počitačom, dokonca k hračkám pre deti! neriešil ) Pišem to na zaklade skusenosti ked som si v nemenovaných eshopoch iba tak písal s operatormi cez online chat aby zistil dake info a poviem vam že o e-cigám nnemali ani zakladný prehlad , jedni my dokonca na otazku aky je výrobca jednej sady odpovedali, že vyrobca je SGS lebo to je na krabičke napisane :-)))) Som skoro umrel smiechom

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.