Elektronická cigareta - skúsenosti

luciano

Máš pravdu Laco 750 systémy T-éčko a W-éčko sú prekonané. Pred dvoma týždňami som prešiel na clearomizér CE10+, ktorý je niekedy označovaný aj ako T2 CC a je to obrovská zmena. Vynikajúca dymivosť, výborný HIT, výborné odparovanie nikotínu, jednoduché plnenie nalievaním a možnosť výmeny žhaviča robí z tohoto systému jedničku na trhu. Vrelo odporúčam. Predajne, kde tento systém predávajú sa nachádzajú v DK, NO, LM, MT, RK, NT, PB, PP, Partizánske, NZ, ZM, ZA, ZV a Tvrdošín.

laco750

lucka to maš od kial info že VISION je kanada? Čo viem ja tak vyrobca VISION je to čína - ale kvalitna. Preboha ludia že ego-T,W ..... su to systémy dávno prekonané

luciano

E-GO T som raz mal a nebol som s ňou spokojný. Pretekala a ani dymu nebolo moc. Ja ti viac odporúčam E-GO W. Už to fajčím dva roky a som maximálne spokojný. Je to to najlepšie čo na trhu momentálne existuje.

pajinko

ahojte viete mi poradit chcem si kupit tuto cigaretu E-cigareta EGO-T uz aj preto ze sa mi paci jej dizajn co hovorite na nu???

Lucka785

Odpoviem iba v rýchlosti na tvoju hlavnú otázku. Osobne mi fajcenie e-cigarety chuti. Treba si vsak dat pozor cim to plnis teda e-liquid nápln. Existuju aj smejdy ale aj kvalitne. Radsej by som sa sustredila na kvalitnejsie naplne vyrobene v EU nie vyrobene v Cine. Fajcit som prestala klasicke cigarety. Teraz fajcim uz iba elektronicku. Kupila som sadu 2 cigariet od firmy VISION - Kanada. V sade boli 2 cigarety teda 2x1100 mAh baterie trocha som priplatila po skusenostiach mojich kamaratov co pokupili lacne smejdy tak za moju e-cigaretu som zaplatila cca 60euro. Odporucam system s clearomizerom. Je to trocha vacsie ako nejaky eCab ale dymivost a chut je paradna. Aj mesacne naklady na prevadzku ma vychadzaju cca 15euro. Cize cela cigareta funguje bez problemov ale fakt netreba kupovat lacne smejdy. Kupovala som na www.e-cigaretka.sk

tanickaBA

kupovala som cez internet, ale telefonovala som najprv s nimi. Pán my vcelku dost povysvetloval ale konečne rozhodnutie nechal na mne a bola vcelku prekvapena, že my ponukol lacnejšiu alternativu ako chcela.

siri

AHOJ ALE KUPOVALA SO TO CEZ NET ALEBO V PREDAJNI ? AJ TAK DIK ESTE SA ROZHODUJEM, KAMARATI DALI ZA NU PRIEMERNE 50E
JA ROZMYSLAM ZE VYSKUSAM NAJPRV SI KUPIT JEDNORAZOVKY ,,, PRE ISTOTU