Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mp3

ich

Mala som nero8-ultra ediciu a urobilo to vsetko co som potrebovala.To je pre mna vsetko zlozite.Asi to nakoniec urobim tak,ze stiahnem to nero a skusm to tak.Dakujem velmi pekne za ochotu.

AdamKrt

Aha, ako citam plugin na enkodovanie MP3 tam nedavaju priamo, ale hned je tam aj link, ze sa da doistalovat do programu. Tazkze asi bude treba aj ten.

AdamKrt

NERO neni zadarmo. To mas len taku osekanejsiu verziu k napalovackam. Ak si ho tam nemal,

tak skus napr. zdarma INFRARECORDER. Je aj lokalizovany do SK/CZ a ma vediet aj AudioCD format.

Alebo sa vykasli na AudioCD a kup si
FM transmitter a mozes pocuvat MP3 na akomkolvek radiu aj v aute.

Napr. nieco taketo:
www.alza.sk
www.atcomp.sk
www.alza.sk
www.alza.sk
www.alza.sk

ich

Nero teraz este nemam tak preto s tym mam problem.Tak idem ho asi stiahnut.Doporuc mi nejaku verziu v sk alebo cz.
Ideme dlho autom a nemame tam mp3 tak preto teraz chcem nieco tak na rychlo.
Dakujem za ochotu.

AdamKrt

Pokial mas program k napalovacke, najcastejsie je to Nero, tak das vytvorit iba audioCD, das potom pridat subory, vyselektujes si povedzme MP3ky a ono Ti ich automaticky konvertuje na audio format. Ked to vypalis, tak mas z toho klasicke audio CD.

Ale v dnesnej dobe, radsej kasli na audioCD, ked MP3 prehravace mas skoro vsade a do aut, ktore nemaju MP3 prehravac, si mozes dat nejaky externy na baterku, napojit na repraky, alebo pustit MP3 cez radio, ked si naladis stanicu, ktoru vysiela MP3 vysielac v kratkom dosahu.

ich

ano z internetu.Mam novy windows a este tu nemam vsetko nainstalovane.Cez torrent je vsetko mp3.A ako najrychlesie spojazdnit to co mi z mp urobi cd?
Och ako madar to pisem ale vies co asi chcem vsak? :-))

AdamKrt

Ako stiahnut ? Z internetu, ci stiahnut z CD ?

Naco to chces ? Ved z MP3 neni problem urobit vo chvilke klasicke CD.

Ak nie si pravdaze audiofil, ktory dokaze rozoznat v komprimovanom MP3 formate orazane nuancie vysok, ci basov a mas na to specialnu odhlucnenu miestnost, kde pocujes spadnut aj spendlik na podlahu... :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mp3 - Fórum - ZDRAVIE.sk