Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suché vlasy

Príspevok v téme: Suché vlasy
Laura155

Dobrý deň, môj problém je že mám rýchlo mastniace vlasy pri korienkoch. Vlasy som si farbila už ale styri-päť krát no teraz som si všimla že moje vlasy sú bez lesku suché a strašne mi vypadavajú.Len pri korienkoch sa mi stále zdajú mastné. Prosím poradte nejaký sprej alebo masku na vlasy. Ďakujem. :-)

Lulu 123

skus začat používať brezový, žihľavový, alebo nejaký takyto prírodný šampón. Tieto šampóny totiž regeneruju ako pokožku hlavy tak aj vlasy.Ak maš poškodené končeky tak sa daj podstrihnuť a hlavne si ich už nefarbi aspon nie teraz. Keď sa o ne budeš takto starať same sa upravia a začnú ti vyrastať už zdravé vlasy. A vypadávanie , ak maš dlhé a husté vlasy je to normálne. Vlasy sú tažké a tak ich korienky neudržia ale nemusiš sa bať je to prirodzené deje sa to každému no ak ti vypadavajú nejak veľmi skus aj tak robiť to čo som ti radila pomôže ti to aj nato. Keď budeš mať už asi 2-3 týždne tejto procedury zasebou skus si dat na vlasy vajce ale neumyvaj to teplou vodou .... nedala by si to dole :D ...držim palce :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Suché vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk