Posledný krát chudnem a schudnem !

Príspevok v téme: Posledný krát chudnem a schudnem !
Lindeloma

Ahojte, rozhodla som sa založiť tému o chudnutí. Ja už som úplne na palici, lebo ak sa snažím, tak sa snažím ale nejde to už :/ Schudla som asi 7 kg ale ešte mi treba 5. Chcela by som to dať dole za 28 dní, aj keď pre niektorých je to nereálne. Celí deň sa držím: R: 250ml. mlieka a 3 PL musli, D: Ovocie alebo BEBE, O: Zeleninová polievka + celozrnný chlieb, Ol: jogurt alebo ovocie, V: jogurt alebo pečivo s niečím. A potom nastane večerné prežieranie : zjem všetko čo vidím .. Takže začnem od 4.8 ale musí !musí! to byť už naposledy ! A ako ide chudnutie Vám ?

Lindeloma

Prepáč xdanielax, ale ja si mslím, že mám dosť skúseností o tejto téme. Nič zlé nerobím - Jem 5x za deň, dostatok zeleniniy, ovocia , bielkovín ale samozrejme aj sacharidy a tuky. To, že môj jedálníček nebol v práve ten deň najideálnejší - to neznamená, že ma teraz musíš súdiť. To že jem 1000 kcal denne (+,-) a to mi stačí.. Chcem to dodržiavať do konca života a verím si. Športujem každý 2 deň aj kardio niekedy aj na spevnenie svalstva a pijem 2L tekutín denne. A niesom do seba zahladená a ani sa nevyplakávam.. To že si tu liečiš pravdepodobne svoje komplexy, to je tvoja chyba...

xdanielax

neviem k comu si drzite palce, k jojo efektu alebo co? .. to ste fakt take zahladene do seba a na pocitanie 1000kcal za den alebo stale rozmyslate len nad tym ake ste hladne ze ste pri tom uplne ohlupli? a este sa cudovat ze jem maximalne 3 x denne priberiem. dovidenia. ako vidim prvy schudne mozog.
si nieco nastudujte a nevyplakavajte sa tu jak vam to nejde a iba cakate jak vas tu niekto polutuje a tesite sa ze niekto je taky hlupy jak vy! sa zobudte.

Lindeloma

Tak som baby rada, že v tom niesom aspoň sama :-) Niako po tom včerajšom prežieraní (poslednom) mi klesla /prekvapivo váha/ o jedno KG takže už iba tie 4 kg za 28 dní, čo je dosť reálne na zhodenie 4 kg. Ráno som zjedla 250ml. polotučného mlieka a 3L cornflexov BONAVITA :-) Už to proste musím dať a neprejesť sa.. A samozrejme, držím Vám všetkým palce :-) Môžem sa ešte opýtať aký je váš kalorický príjem ? Ja CCA iba 1000 kcal, to z toho dôvodu, že mám iba 155 cm :-) A teraz cez prázdniny nemám veľa možností k pohybu - takže som trochu znížila príjem . A držím Vám všetkým palce :))

Lindeloma

Tak som baby rada, že v tom niesom aspoň sama :-) Niako po tom včerajšom prežieraní (poslednom) mi klesla /prekvapivo váha/ o jedno KG takže už iba tie 4 kg za 28 dní, čo je dosť reálne na zhodenie 4 kg. Ráno som zjedla 250ml. polotučného mlieka a 3L cornflexov BONAVITA :-) Už to proste musím dať a neprejesť sa.. A samozrejme, držím Vám všetkým palce :-) Môžem sa ešte opýtať aký je váš kalorický príjem ? Ja CCA iba 1000 kcal, to z toho dôvodu, že mám iba 155 cm :-) A teraz cez prázdniny nemám veľa možností k pohybu - takže som trochu znížila príjem . A držím Vám všetkým palce :))

Lindeloma

Tak som baby rada, že v tom niesom aspoň sama :-) Niako po tom včerajšom prežieraní (poslednom) mi klesla /prekvapivo váha/ o jedno KG takže už iba tie 4 kg za 28 dní, čo je dosť reálne na zhodenie 4 kg. Ráno som zjedla 250ml. polotučného mlieka a 3L cornflexov BONAVITA :-) Už to proste musím dať a neprejesť sa.. A samozrejme, držím Vám všetkým palce :-) Môžem sa ešte opýtať aký je váš kalorický príjem ? Ja CCA iba 1000 kcal, to z toho dôvodu, že mám iba 155 cm :-) A teraz cez prázdniny nemám veľa možností k pohybu - takže som trochu znížila príjem . A držím Vám všetkým palce :))

araz

kočky pripájam sa k Vám,ja som tiež už na nervy,mne to ide hlavne do brucha vyzerám jak tehotná a už sa mi robí aj druhá brada,vobec,ale vobec nemám žiadnu volu ráno začnem ako Lindeloma samé zdravé veci a večer zožeriem čo nezožerie mňa.Teraz som našla dietu podľa Havlíčka "Ste to co jite",tak ju chcem skusiť on pondelka :-(

nejde

Ahoj tak co zacneme aj ja som uz na pokraji zufalstva a som nezodpovedna neviem schudnut pretoze nemam volu:D(
Mam 178cm a vazim az 85kg je to katastrofa som tlsta obrovska no je to des.Uz mam asi tak pokazeny metabolizmus zo vsetkych diet kt.mi boli asi tak na dve veci ja neviem musim zacat asi zdravo jest ale ja si to neviem ani predstavit ze mam jest tolko krat za den ked teraz jedavam asi tak max 3 a priberam ako neviem co.Chce sa mi uz plakat musim zacat uz nieco zo sebou robit kupila som si aj stroj elipticky trenazer tak uz ho mam poskladany tak zacinam od dneska ale neviem si zostavit jedalnicek ani neviem ako by som si ho mala zostavit:D(Potrebujem dat dole aspon 20kg.co je uz strasne vela.Tak drzte my vsetci palce pofotim sa a ked schudnem tak to tu poslem xi xi