stroje na chudnutie

konvalinka19

a teraz poprosim stranku, alebo firmu alebo cloveka - kde sa da zohnat tento elipticky trenazer co nalacnejsie.. a co najkvalitnejsi... alebo so zlavou ...

talentmania

Stal 350e kamaratka ho ma tiez a ona schudla na nom asi 15 kg.za 2 mesiace vyskovo a vahovo je taka ako ja ale tak metabolizmus nemusi u mna tak fungovat ako u nej ale ked sa na nu teraz pozeram ze ako by som mohla vyzerat aj ja tak klobuk dole cvici 3x do tryzdna vraj 40minut na tom pri telke.Ja som ho uz skusala asi 3 x a v pohode sa to da zvladnut zapnem telku a slapem:D)

leylaaa

no ťazko povedat už si nepamätam, prvý mesiac šli dolu tušim 4 kila kila, potom sa to trošku spomalilo, ale do pol roka som to myslim mala dole... fakt si presne nepamatam
ale dá sa to určite aj rýchlejším tempom, za 2 mesiace by sa dalo v pohode dať 8 kil dole si myslim...
ale chce to šlapat 40 min - min 3 krát týždenne

leylaaa

ja som schudla so stacionárnym bicyklom 10 kil. to je jedno aký máš stroj, na každom musiš makat...inak to nepojde..

talentmania

Ahoj ja som si kupila elipticky trenazer zn.KETTLER v giga sporte.Citala som si o eliptickych trenazeroch vela recenzii a su vraj velmi dobre.No mam ho asi tak cca 2 az 3 tyzdne ale bola som na dovolenke takze zacala som len od vcera tak uvidime.:D))