je to fer?

Príspevok v téme: je to fer?
danka12

je to fer, ze...? student, ktory maka cez skolu aj cez prazdniny este ani jedno leto nemohol ist k moru, lebo si z tych penazi musi hradit bezne vydavky..a na druhej strane, student, ktory nerobi nic, si k moru pojde, lebo mu to zaplatia rodicia. moje statistiky ukazuju, ze takto to je vo vacsine pripadov v mojom okoli. zda sa vam to ferove??

danka12

podotykam, nie som socialny problem. dalo by sa povedat, ze som jedinacik a rodicia nezarabaju az tak zle, zeby som si musela plno veci financovat sama. preto ma to stve.

pravdaboli

Uplne ferove. Dost drze je, ze takym studentom, ktorych rodicia si narobia kopec deti a nie su schopne sa o ne postarat, este stat plati socialne stipendiu, a aj na intrak maju vacsie pravo, ako studenti, ktoryc rodicia poctivo pracuju a narobili si len tolko deti, o kolko sa vedia postarat. Ja som v lete tiez chodievala cez vysku na brigadu, ale tie prachy boli pre mna, o peniaze na studium sa mi postarali rodicia...Takze chybu hladaj len vo svojich rodicoch, ze si musis zarabat na skolu ty