Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zavisla na sladkom

Príspevok v téme: Zavisla na sladkom
nika68

ahojte mam taky problem :( snazim sa schudnut ale zistila som ze som zavisla od sladkeho a neviem co s tym, upravila som si stravu takze jem viackrat za den v malych mnozstvach a jem zdravi no vydrzim par dni a potom dostanem neuveritelnu chut na sladke a totalne sa prejem hlupostami a zas zacinam odznova..co s tym?

Ivett16

Ak sa budes stravovat pravidelne a spravnymi potravinami, tieto chutky vymiznu. Sladke nahrat ovocim. Popripade kuskom kvalitnej horkej cokolady min 70 percent kakaa. Tu cokoladu je najlepsie dat si po obede ako dezertik, kedy je zaludok na to aj pripraveny, nie je optimalne dat si nalacno. Ja ovocie jedavam na desiatu a na olovrant. A na sladke uz nemam chut, odvikla som si aj sladit kavu a caj...

jajka001_

neprejedaj sa hlupostami, daj si vzdy len nieco male a kvalitne. nekupuj si domov nic do zasoby. nenakupuj hladna a v obchode sa vyhybaj regalom so sladkostami.

delphia

si rocnik 68? :D

ja som na tom podobne, ale sa pamatam cca pred 10. rokmi som mala raz zvysenu glukozu v krvi a tak som sa zatala, ze som myslim vyse roka nic sladke nedala do ust. vydrzala som, schudla som 10 kil, ale potom som pekne krasne sladke zacala jest opat :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zavisla na sladkom - Fórum - ZDRAVIE.sk