Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moze spolu suvisiet mykoza a zvysene ASO(ASLO?!)?

Príspevok v téme: Moze spolu suvisiet mykoza a zvysene ASO(ASLO?!)?
peter s.

Moja priatelka uz dlhsi cas bojuje s vaginalnym vytokom (cca 6-8mes) a zaroven beha po doktoroch kvoli zvysenemu ASO v krvi (co objavili cca pred 8-12mes kvoli castym zapalom hrdla). K tomu ASO: nemala a nema ziadne bolesti klbov, pricom uz jej vybrali aj mandle.. hodnotu ASO ma vsak aj po vyse 2mes od zakroku stale okolo 500-600. K tomu vag. vytoku: gynekolog ako dovod urcil kvasinky pricom vsak nic co predpisal stale nezabera.. Ziaden doktor (od obvodnej, gynekologa, alergolicky atd) jej nepovedal ci tieto ochorenia (resp. priznaky) mozu spolu suviest tak by ma velmi zaujmal aj vas nazor. Vdaka.

majulik5585

Dobry den. No ja mam tych problemov trosku viac... V 12.rokoch som bola operovana na stitnu zlazu-mala som zvysenu cinnost.Odvtedy som mavala kontroly, ale uz je vsetko ok. Ked som mala 14 rokov, zacala som mat problemy s menstruaciou, ktore trvaju doteraz.Doktorka mi stale hovori, ze je to do 21. roku zivota normalne!!) No pokial neberiem tabletky krvacam mesiac vkuse, alebo opacne 2 mesiace nedostanem menstruaciu... A asi od 18. rokov ma trapi vytok.Brala som vaginalne tabletky, ale nezabrali. No a asi pred 4 mesiacmi sa mi zacali na tvari v okoli sanky robit male vriedky, ktore sa postupne zväcsovali... Isla som koznej, ta ma poslala na krcne, zubne... No a na krcnom mi zistili, ze mam zvysene ASLO- 830.Beriem 5 tyzdnov antibiotika, ale vysledok zatial skoro ziadny.Zostali mi flaky.Vredy sa sice trosku zmensili, ale nic moc teda... Viete mi niekto prosim vas poradit? Uz som zufala... Dakujem velmi pekne.

wowo

aslo a mykoza nesuvisia. ASlom sa nemozes nakazit, je to hodnota, ktora urcuje hodnotu protilatok v jej krvy na streptokoka.
Mykoza sa lieci pomaly.(ak to je mykoza)

RNG

zase opakuje, :selen, zinok, probiotika a GSE. Nezabudat dopit roztok GSE pred piatou a na vecer zobrat probiotika s jablkom.
Ak je to po brani atb, nasadit aj pat tyzdnov oreganoveho oleja (3x2, posledne o piatej vecer, pred spankom probiotika)

ifka

zvysena,alebo vysoka hodnota asla znamena dlhodobu nespravne,alebo nedostatocne liecenu infekciu.tato hodnota klesa velmi pomaly.moze byt zvysena aj vyse roka.suvisi samozrejme so znizenou imunitou,kedy sa telo nevie vysporiadat so zapalom.partnera mozes nakazit len infekciou,ktora tebe toto sposobuje.cize u neho aslo zvysene byt nemusi,len bude chorlavejsi.suvis medzi mykozou a aslom je ten,ze vsetko je o znizenej imunite.cize vsetko so vsetkym suvisi.pretoze pretrvavajuci zapal v tele robi sarapatu vo vsetkych organoch..

tina

neviete ci by sa mohlo aslo preniest aj na partnera,kedze ja ho mam zvysenene(1550),partnera uz trocha aj boli hrdlo,mne to zistili z hrdla,uz odporucali aj vybrat mandle, tak ci nahodou sa to neprenieslo aj na neho.

hviezdicka11

Ja mam taktiez zvysene ASLO sice je nizsie ako tu vsetci uvadzate je nieco medzi 200-300 ale kvoli tomuto nemozem darovat krv.Taktiez som mala kvasinky v hrdle.Rada by som sa toho vsetkeho zbavila a vyliecila.Lekarka mi predpisala Penclen ale mam pocit,ze to nepomaha.O zvysenom asle som uz pocula aj od svojich znamych,ktory ho maju zvysene.Naozaj neexistuje nieco co to Aslo znizi?

suri

Dajte si urobiť test na chlamýdiu trachomatis. Tá spôsobuje gynekologické problémy a bolesti klbov a ešte ďalšie problémy. Streptokokus býva často len sprievodca chlamýdii. Chlamýdie mu totiž robia dobré prostredie v tele. Nenechajte sa odbyť lekármi, že chlamýdie to nebudú lebo tí o tom vedia veľmi málo a ani sa im nechce do toho púšťať. Je to vaše telo tak sa nenechajte odbyť.

siminimi

ja som prave prisla od doktorky.uz desat rokov mam neustale problemy.Najskor to zacalo stafylokokom aureus,neskor vaginalne vytoky,folikuly na chrbate a na zadku(nieco take ako vredy,ktore potom prasknu a bolia ako modriny.teraz mam zvysene aslo iba 225,ale je zvysene.a nalez v hrdle streptococcus pyogenes,casto mavam bolesti v podbrusku,bolesti v klboch a svaloch.som profesionalna sportovkyna a dbam o svoju postavu,no uz mi je luto ze sa nedokazem vyliecit a ze nemozem svoje telo ukazat v plavkach....atd. chapem vsetkych ludi,ktori maju taketo problemy...

kajla

Peter, veľmi dobrý je Superacidophilus z -odkaz odstránený- Užívanie tri krát denne 1 tobl. by malo pomôcť.Je treba užívať dlhodobo až kým nenastane zlepšenie. Neskôr stačí prventívne sem tam 1 tobol. Mám to vyskúšané. Ja by som ho kombinovala aj s Cesnakom, prípadne s Llkvb. Je to ako v začarovanom kruhu. Potlačíš mykózu premnoží sa streptokok, potlačíš streptokoka premnoží sa candida a vznikne mykóza. Je treba dať do poriadku črevnú flóru a celé vnútorné prostredie organizmu, piť veľa tekutín a vylúčiť cukry zo stravy. Informácie o prípravkoch nájdeš na stránke s liečebnou výživou -odkaz odstránený- Držím palce priateľke a skoré uzdravenie.

zuzana

peter s. Petko kukni si rubriku s nazvom vaginalna kandidoza (to iste ako mykoza,len pod inym nazvom) a tam na strasich strankach je popisana cela liecba chronickej mykozy a tiez popis mykozy, lieky a rady... len sa v tom treba pohrabat...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moze spolu suvisiet mykoza a zvysene ASO(ASLO?!)? - Fórum - ZDRAVIE.sk