Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hygienické minimum

ANGEL-DEMON

treba si zájsť na hygienu- regionalny urad verejneho zdravotníctva vo svojom meste a zistit....
su stredne školy z ktorych absolventi hygienické minimum nepotrebuju,.. tak aby ste neplatili zbytočne...

jasmina 22

prosím za radu čo je to presne pokrývka hlavy je to čiapka kde sa musia schovat vlasy alebo sa može používat len čelenka alebo šiltovka ako vidím v stánkoch s rýchlym občertvením

Flowy

Všetky osvedčenia, ktoré boli vydané po 31.5.2005 a neskôr platia na dobu neurčitú (novela 355/2007)
Treba občas sledovať aj zákony. Takže, ak ste tie skúšky absolvovali znova, zbytočne ste vyhodili peniaze.

Helus

klidka baby minuly rok v oktobri museli ist znova,lebo im skoncilo,pracujeme v potravinach,aj mne tento rok konci v maji,tak budem musiet aj ja neviem o tom nic,ze by sa uz nechodilo.Ale treba si to zistit presne.

klidka

Ahojte,neviete mi niekto poradiť,či musím znovu absolvovať skúšky na hygienické minimum,keď mám osvedčenie ktoré mi končí teraz v marci.Niekde som čítala,že teraz je to už na dobu neurčitú.

kacenka1984

Hygienicke minimum sa ziskava na Urade verejneho zdravotnictva_Odbor veterinarny a potravinarsky.Prejdes celodennym skolenim kde ti vsetko vysvetlia a budes si ktomu robit poznamky,lebo to budes potrebovat pri skuskach.Na skusky ta pozvu-tam si vyberies tri otazky na ktore budes odpovedat.Potom sa ta este opytaju nejake doplnujuce.Stoji to okolo 50eur-to su kolky plus skolenie.Certifikat ti prijde potom postou :-).

Maros75

Odborníci pokladajú 80 litrov spotrebovanej vody na osobu a deň za hygienické minimum a súčasný stav považujú za alarmujúci.

Čítajte viac: zvolen.sme.sk

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hygienické minimum - Fórum - ZDRAVIE.sk