Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Orbitrek vs. Rotoped

talentmania

presne tak kto ma na drahsi je lepsie si ho zakupit kt.nema tak co uz treba vyskusat aj tie lacnejsie.Ja som si kupila nakoniec priamo v obchode giga sporte sice stal 350e ale recenzie co som citala na neho boli velmi dobre treba si zadat znacku do googla a precitat si recenzie na dany stroj.Insportline sa mne osobne nepozdavalo kvoli recenziam vela ich strojov co pisali su vraj strasne kazive a vrzgaju.Ale tak ja sama to posudit neviem lebo taky nemam ale tiez urcite su aj dobre stroje od tej znacky.Ja mam zn.KETTler a som zatial spokojna ale nemam ho dlho takze uvidim ako bude schopny dalej xi xi :D))

elvirka454

Ahoj jednoznačne orbitrek, stojiš pohybuješ aj nohamia rukami, ja si davam 5x tyždenne po 50 minut. Ale išla som na to postupne každy deň som pridavala o 10 :)...je to fajn, keď mam menzes tak nemôžem cvičiť a normalne mi to chyba..je to o zvyku. Kupila som si ho na internete insportline, alebo tak nejako. Stal do 200€ a dokonca sa mi už aj pokazil, zavolala som, prišli vymenili, niečo neviem bola to nejaka chyba od vyroby a v pohode ide to ďalej zaruka 2 roky, alebo 4? neviem teraz ale velke prachy by som do toho nedavala, je pravda, že trocha vrzga :) ..ale ja byvam na dome tak susedov s tym nerušim... možno tie drahšie nevrzgaju ale ja na to nemam :)

eliptic

najlepsi pristroj je elipticky trenazer, zabera najviac svalovych skupin, zvysuje kondicku a vyborne sa na nom chudne. len je dost drahy - ak ma byt kvalitny, okolo 1000 eur.

la femme

ja takisto odporucam orbitrek..ale je to makacka..schudnes a aj krasne tvarujes aj brucho aj zadok aj nohy.. skus si vygooglit a pohladat taky aky vyhovuje tebe ci uz cenovo alebo kvalitou, je ich na mraky takze musis si sama vybrat..ja som si kupila v akcii za celkom fajn cenu..

Genesis

daleko lepsi je orbitrek teda normalne napisane elipticky trenazer :)

ak xces usetrit skus skakat na svihadle bez svihadla :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Orbitrek vs. Rotoped - Fórum - ZDRAVIE.sk