Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

1 jack konektor - ako donho zapojit mikrak a sluchadla naraz?

Príspevok v téme: 1 jack konektor - ako donho zapojit mikrak a sluchadla naraz?
lochness

ahoj lidi, mam otazku (pre niekoho mozno blbu, aj mne samej je to blbe :))

mam na notebooku iba 1 jack konektor a potrebujem zapojit sluchadla s mikrakom, tj potrebujem 2 female konektory... bude mi na to stacit klasicka 1x male 2x female rozdvojka? pri tych vsade vacsinou pisu ze je to na pripojenie 2 parov sluchadiel, ale ja potrebujem aby to prenasalo zvuk oboma smermi (aby sli sluchadla naraz s mikrakom)... tak neviem ci na to treba nejaky speci gadget alebo to bude fungovat aj s obycajnou jack rozdvojkou... (guglila som to tolko ze ma to prestalo bavit kedze som nenasla nic)

vdaka za odpoved :)

AdamKrt

Jednoducho potrebujes 3.5 jack rozdvojku. Sam som si kupoval taku v DATARTE, ked som chcel do mobilneho telefonu zapojit pocitacove sluchatka s mikrofonom.

Vyskusat, ci to pojde, mozes tak, ze sluchatka k mobilu s integrovanym mikrofonom, ktore maju 3.5 koncovku jack, si tam pripojis.

Sawy

Ono to chce zohnat redukciu na jeden tzv. 3,5\" combo jack. Myslim, ze sluchatka do mobilov pouzivaju tento typ jacku. Zatial som taku redukciu zial nenasiel.

lochness

to viem :) ale moj netbook asus eeepc ma len jeden audio jack, cize je to bud alebo... ma to sice integrovany mikrak ale ten je nanic tak som chcela riesit inak...

ano., dakujem, pohladam

any other ideas? :))

ano.

myslim ze to nepojde, na booku mas bud len vstup abo vystup a rozdvojkou to nevyriesis.

ja by som to riesil externou zvukovkou, daj si vyhladat ,,Externí zvuková karta do USB, 3.5mm
jack vstup a výstup,,

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

1 jack konektor - ako donho zapojit mikrak a sluchadla naraz? - Fórum - ZDRAVIE.sk