neviem čo robiť

Príspevok v téme: neviem čo robiť
susan226

ahojte...chodím na základnú školu, pred polrokom sme sa presťahovali do väčšieho mesta a musela som meniť školu-nový spolužiaci a nikoho z nich som nepoznala, bolo ťažké nájsť si priateľov a aj tak ich nemám veľa mám zakázaný počítač aj chodenie vonku, kamaráti ma už ani nevolajú vonku lebo vedia, že nemôžem. Akoby to nestačilo zase musím meniť školu lebo táto vraj nie je dobrá. Je hrozne ťažké si v triede nájsť miesto a hlavne v ročníku ako som ja. Som spoločenský človek a rada sa obklopujem ľudmi avšak môžem akurát sedieť doma a mama mi nič nedovolí len chodiť vonku s ňou. Strašne by som chcela mať viac kamarátoy a už nechcem byť jediná v triede, ktorá nemá chalana. Mama mi nechce nič dovoliť, nemôžem si zafarbiť vlasy a ani si ich ostrihať podľa mňa (a vizerám ako staromódny debil vďaka nej). Nemôžem používať ani **** špirálu. Navyše ako tak sedím doma priberám čoraz viac a môžem robiť hocičo schudnúť nejde. Už naozaj neviem čo mám robiť a či je to čo píšem vôbec problém...

angela85

mi pripadas ako z nejakej sekty ci ineho nabozenstva. na to farbenie vlasov, ci malovanie mas vazne cas, i ked male experimentovanie potesi. ale mala by si sa stretavat s kamaratmi aj mimo skoly. a preco neni tato skola pre teba vhodna? chodis na nejaku sukromnu? ake maju vlastne tvoji rodicia poziadavky na teba ci tvoju skolu?
a ked ti nedovoluju pc, ako to ze sem pises??

blaaa

kolko mas rokov? vykasli sa na farbenie vlasov a malovanie,ber to tak, ze aspon nebudes tuctova.:)da ti mama vzdy aj nejake oddovodnenie preco ta niekam nepusti alebo aspon si myslis preco to ti to zakazuje? :)

jankaaaaaaaa

na malovanie a farbenie vlasov mas este dost vela casu.. ale ze ti mama zakazuje chodit vonku a stretavat sa s ludmi je divne