Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samoopalovaci sprej? Ktorý je najlepší?

moni25

zuzi74

Zuzi, normanlne zavriem oci a nasprejujem si tvár rovnomerne, ten tampon len v pripade, ze to prezenies a bude ti to stekat.

zuzi74

Moni a ako pouzivas ten sprej na tvar? V navode na krabicke je napisane, ze by sa mal naniest na nejaky vat. tampon a votriet do pokozky...myslela som, ze ho mozem jednoducho nastriekat, ale mam obavu aby to nemalo reakciu na oci.

moni25

Ja som s tym nikdy nemala problem, ze by bolo nieco spinave od toho po aplikacii. Ale sprej je podla mna lepsi, lebo to lepsie schne a nemusim to rozotierat :) Ale ja si celu proceduru robim vecer okolo 5-6tej a pred spanim sa osprchujem a hotovo... Ked sa citim bleda, tak si to spravim znova ale tak raz do tyzdna mi staci...

zuzi74

Moni a ten Fake Bake Airbrush zasycha rychlo na tele? Vydrzi tiez cca 5-7 dni, alebo treba castejsie striekat?
Ja mam samoopalovak od Fake Bake, ale ked si ho natriem mam obavu sa vobec o nieco otriet. Vyskusala som ho uz nechat posobit aj celu noc...ale ten paplon potom tak aj vyzeral, takze uz radsej vzdy v ten den zmyjem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samoopalovaci sprej? Ktorý je najlepší? - Fórum - ZDRAVIE.sk