Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne+mandle+hormony

Príspevok v téme: Akne+mandle+hormony
cicer55

Trpim akne uz od 19tich, predtym som ziadne vyraznejsie akne nemala. teraz mam 22 a ziaden uspech, skusala som uz antikoncepciu vseljaku a nepomohla, vsetky rozne masticky od koznej, ziadna zmena... su to vyrazky na licach aj na cele semtam a aj na brade, niekedy to su hrudky, inokedy zase len rozsirene pory a biele hlavicky.Presla som uz vsetkych doktorov, prisli mi na to, ze mam vysoke ASLo, vysoku sedimentaciu krvi, hnis v moci, zlu zrazanlivost krvi, tak mi vytiahli mandle, uz je to dva mesiace po operacii a ziadne zlepsenie. Nemal nahodou niekto podobny problem, prosim o radu, co dalej skusat a hlavne sa chcem opytat ci niekto si nedal vybrat krcne mandle kvoli akne ako ja.. Ak to niekomu pomohlo, po akej dlhej dobe??? Dakujem

marieanna

Ak si chceš rýchlejšie prečistiť organizmus a niečo pre svoje zdravie urobiť aj navyše, skus výživové doplnky na prírodnej baze, ktoré neobsahujú žiadne škodlivé konzervanty, ale prečisťujú všetky kapiláry v tele. Viem, kde majú veľmi dobré ceny.
Do fóra sa nemôže všetko napísať.

marie.anna53@gmail.com

Deaa

tiež som si dala vytiahnuť mandle a taktiež ma trápi/lo akné, kožna mi povedala že to môže byť kvôli mandliam, od zákroku to už je nejakých 9 mesiacov, akné sa mi pomaly zlepšuje... ale skutočne pomaly, na líciach už nemám. kým ti klesne aslo a všetko sa dá doporiadku môže to trvať aj rok

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne+mandle+hormony - Fórum - ZDRAVIE.sk