Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Arabky su velmi sexy

killerboy

tu som ti ju nasiel v inom klipe. je fakt dobra, podoba sa na ornellu mutti z jej mladych cias a to bola ozaj jedna z najkrajsich zien na filmovom platne.
www.youtube.com
len tato haifa je asi trocha na figu matka. ma dceru a docital som sa, ze dcera zije s otcom. mama na nu nemala cas...

vajgel

tato arabka - ta hajfa, vraj bola vyhodnotena nejakym americkym casopisom ako jedna z najkrajsich zien na svete. ma urcite pekne crty, aj ked je dost silno namalovana, ale arabky si oci maluju vyrazne. mozno je to pozostatok z cias, ked vsetky chodili zahalene a bolo im vidno len oci. tak ich museli zvyraznit.
a samozrejme ze viem, ze mongolsko nie je v europe, ved som tam bol. cestovanie je moj konicek. myslim si ze fakt najviac smrdia mongoli, je to taky zvieraci pach, mozno na tom ma podiel aj to, ze ziju so zvieratami, ktore im neraz prespavaju aj v ich stanoch. pre europana je to dost silny tabak. ale ked chce clovek co najviac poznat, nesmie byt fajnovy.

LumiX

Ja si myslím že táto žena je naozaj krásna. Má veľmi pekné črty tváre a dobrú postavu. Ale zas všetky Arabky hádzať do jedného vreca tak to nie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Arabky su velmi sexy - Fórum - ZDRAVIE.sk