Arabky su velmi sexy

xy:)

no ale chanel No. 5 je teda iny smrad :D ja som zazila smradlavych xy narodnosti.. ale slovenky su tiez riadne humusacky, staci si v restike alebo bare pozriet kolko bab si po wc umyje ruky.. navonane, vyfintene, milanice vytocene po obocie, ale paprce si to neumyje, blee.

lost

tpch

nj :) neviem porovnat :D ako BA nie je na tom AZ TAK ale ako PK a TT.. (myslim ze TT je na tom najhorsie a PK hned za nou s tou skladkou a kanalizaciou)

BA len niekedy sem tam.. mozno ked zopar lud ivyvetra byt tak sa to rozfukne ale inak je to nastastie OK.

Laurina22

Ja robim s gynekologmi,a raz jeden hovoril,ze tieto zeny,strasny humus,pride krasna,mlada baba,navonana,nahodena,da dole nohavicky a ten humus co tam ma...nie je ani mozne....

PFUJ!

lost

No pre zapach staci zajst do BA, PK, alebo TT..

Pochybujem ze akakolvek ziva ludska bytost moze takto smrdiet ako tieto mesta :D

A to sa divim preco to ludom tam zijucim nevadi.. hm.. slovac :D

tpch

heh, to si musela mat uzasny zazitok. A predstav si, ako to musi vyzerat, ked stiahne gatky...
Ozaj, ktora chcete chudnut, ovonajte nejaku podobnu krasavicu a vzdy pred jedlom si pripomente tuto aromu, garantujem 99,99% ucinnost.

Laurina22

Tpch ano,v Egypte som to zazila,a nie raz.V tom,v com cely den behala,vliezla este aj do vody a tam sa mocila.Hnus.

O smradlavych Slovenkach pomlcim