Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KELOIDNA JAZVA

kikinz

Rok po zákroku,každé 2-3-5 dní ,potom mesiac voľna a ešte 2.Ďaľšie by boli aj tak zbytočné,lebo fakt tychto 7 mi naozaj pomohlo - našťastie.

1angelina23

aj to som si zazila.. :-)) tiez materske znamienko a priamo vo vystrihu... to sa mi ako tak zrastlo to mi robili pred vyse desiatimi rokmi... a po akom case ti striekali tie injekcie?... nejak hned po zakroku?

kikinz

Ja som mala keloid po vybratí materského znamienka vo výstrihu.Na chirurgickej ambulancii v Nových Zámkoch mi doň pichli 7 injekcií (10 €/1 inj)a krásne sa mi vstrebal,nie je nič vidieť..

1angelina23

vies co.. on ma varoval ze je to 50:50... ono totiz ja som to mala uraz.. teda urgentne mi to zasivali a mala som to tak skaredo hrckovito zasite... nechala som to tak dva roky ze hadam sa to zlepsi lenze som to mala este horsie... a po dvoch rokoch som sla na plasticku, v myslienke ze snad sa to zlepsi.. jedine co pomohlo je to ze ked si po nej prejde prstami tak uz az tak nevytrca... a je sita jednym stehom ako keby a este ked mi vyberal ten jeden steh tak polovicu mi tam aj nechal...no proste uzasne a etraz si to az zacinam vsimat, ze mne tam vidno aj modru nitku :D

jazvicka

ak ti to lekar povedal, tak ti to nemal robit. je to od neho nefer. vedel, ze to nepomoze a napriek tomu od teba zobral peniaze. pytaj ich naspat.

jazvicka

ak mas sklon k tvorbe keloidov, neda sa to riesit ziadnou operaciou ani zakrokom, kazdy novy zakrok moze vyvolat tvorbu dalsej jazvy. s tym nic nenarobis. je riziko cokolvek podnikat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KELOIDNA JAZVA - Fórum - ZDRAVIE.sk