Ziadny chalan ma nechce

Príspevok v téme: Ziadny chalan ma nechce
laura111

Ahojte,mam uz 20 rokov a este som nemala ziadny vztah,vlasne ani chalana.
moje kamosky zacali uz v 16ke a ja stale nic.Tesim sa s nimi,ale som smutna.lebo si neviem dat rady.Nie som ani skareda,casto ma mame chvalia znami aj sa za mnou chalani na ulici obzeraju.
Som strasne hambliva.Na strednej som ako kazde dievca snivala o frajerovi a mam pocit,ze som uz stara,aby som teraz zacala.
Neviem,co mam robit ani sa koho opytat.Bojim sa,ze to tak bude aj na vysokej.
Som osamela a casto,sa ma pytaju ci niekoho mam a poviem ,ze nie a je mi to luto.Nie preto,ze sa nemozem chvalit.Len som mala svoje sny a nezakopol o mna nikto.Neviem ci preto,z nie som vystredna???
Byt panna v 20ke tiez nie je nic moc.V nasej triede som uz bola asi sama.
tiez sm chcela prezit lasky ,drzat sa za ruky a byt s niekym stasna.Taketo veci predsa riesia14 a ja som v 20ke este nemala sancu.
Mam to nechat tak a zostat sama?

exwhyz

Ja som tiež vyštudoval psychológiu v rámci svojho voľného času. Zistenie, že géniovia sú súčasne čiastočne aj blázni ma trochu iritovalo, ale potom som si uvedomil, že navyše takáto práca spraví z človeka skôr blázna ako génia. Už sa len modlím, nech sa stane zázrak, lebo mi už nepomôže ani vlastná auto-psycho-terapia:-)
Idem si ešte dať loka predtým než pôjdem spať, ha, ha, nech nemám zase nočné mory (nechcem aby ma zase prenasledovalo po lese Gestapo za ukrývanie partizánov, trebárs).
Čo som sa rozprával so svojim psychiatrom posledne hodinku, tak som nadobudol postupne pocit, že sa jeho stav výrazne zlepšil:-) Neviem ako je to možné, že sa tak popravil. Podľa mňa, buď začal piť alebo sa rozviedol:-)
Nechcel som mu nič povedať, keďže mi odporúčal Abilify, ale nebudem to brať. Nechcem prísť o imaginárneho priateľa:-)))

Devonar

Sim, toto sa niekedy stava aj prilis peknym babam. Chalan si mysli, ze nema u nej sancu alebo sa mu nechce si ju strazit, lebo hrozia neustale obtazovania a navrhy od ostatnych. Budes si musiet pockat na sebavedomeho vyzreteho muza. Drzim palce.

Sim

A co mam ja povedat? Zazila som si uz dve silne sklamania...nie som skareda viem o tom ani namyslena ale nikto nema o mna zaujem pripadam si ako dost zle :( samu ma to uz nebavi...v mojom veku uz moc kamaratok nemam (24) vsetky uz maju rodiny a deti. Som z toho smutna a sklamana kazdy ma zaujem iba o to ako aa vyspat ale nikto to so mnou nemysli vazne ...mam pocit ako keby som sa nikomu uz ani nepacila ...necudujem sa babam ktore maju takyto problem ze na seba kaslu. Viem normalne komunikovat aj vysoku som si spravila...studovala psychologiu som normalna uprimna ...a vidite je to proste hrozne zial toho praveho som vobec nestretla a neda sa mi s tym zmierit diki za komentare.....

anonym č.10

luki345 ... možno vyzniem divne, ale ja nejak tak verím, že všetko je to hlavne o tom ako človek myslí, pokiľ človek nemyslí na to čo najviac chce, tak sa mu to proste neprihodí, vyznie to šialene ale ja to svoje dočasné šťastie som si do života pritiahol tým, že som na to neustĺe myslel a nemal som v hlave myšlienky typu "nikdy nebudem šťastný, nikdy nestretnem tu pravú" ja som na to jednoducho každým dňom myslel a veril a stalo sa.

matttttttttt

ahojte baby,nikto by nemal byt sam,ani ja nechcem zostat sam tuzim po zene a rodinke-ak sa tu nahodou najde slobodna,mila,uprimna a hambliva baba nech mi da o sebe vediet,to co hladam aj ponukam,som vychodniar konkretne Mi.
Daj mi o sebe vediet ja ta nesklamem niesom suknickar skor domased ;-)
aj-karamba@azet.sk