Ziadny chalan ma nechce

Príspevok v téme: Ziadny chalan ma nechce
laura111

Ahojte,mam uz 20 rokov a este som nemala ziadny vztah,vlasne ani chalana.
moje kamosky zacali uz v 16ke a ja stale nic.Tesim sa s nimi,ale som smutna.lebo si neviem dat rady.Nie som ani skareda,casto ma mame chvalia znami aj sa za mnou chalani na ulici obzeraju.
Som strasne hambliva.Na strednej som ako kazde dievca snivala o frajerovi a mam pocit,ze som uz stara,aby som teraz zacala.
Neviem,co mam robit ani sa koho opytat.Bojim sa,ze to tak bude aj na vysokej.
Som osamela a casto,sa ma pytaju ci niekoho mam a poviem ,ze nie a je mi to luto.Nie preto,ze sa nemozem chvalit.Len som mala svoje sny a nezakopol o mna nikto.Neviem ci preto,z nie som vystredna???
Byt panna v 20ke tiez nie je nic moc.V nasej triede som uz bola asi sama.
tiez sm chcela prezit lasky ,drzat sa za ruky a byt s niekym stasna.Taketo veci predsa riesia14 a ja som v 20ke este nemala sancu.
Mam to nechat tak a zostat sama?

Bajaj525

Nestresuj, nie u kazdeho je v mladom veku vzdah a partnerkarstvo. ja som chalan a nie ze by som nemal rad dievcata alebo bol frigidny ale ja som sa najprv potreboval vyblaznit chlastacky, tulacky a tak aj ked som bol nadrzxany z baba ale nejak sa mi ich nechcelo riesit. a sex som mal dokonca prvy krat v 24!
teraz som kludny a vychutnavam si zivot inak, po boku mojej partnerky :)

kUBIik

Ahoj laura111 volam sa Kubo mam 17 o chvilku 18 vyska 165cm vaha 70kg vysportovana postavicka, hnedo-zelene oci a vlasy spinavy blond ani ja som este nemal to stastie mat vztah a to budem mat 18!!! posilujem,beham,bicyklujem mam rad prirodu,zvierata,turistiku atd. no a niekedy mam taku naladu ze na to ani nemyslim niekedy kaslem na to a niekedy ma to ide zozrat zaziva,ked po trening sa pozriem do zrkadla bez tricka tak vidim dost pekneho chlapca podla mna,,,nefajcim ani nepijem niesom agresivny,niesom namysleny, som proste sam sebou dost ma to teraz zacalo zrat tema vztahy tak ako si pisala aj moji kamarati zacali uz v takom veku vztahy 13-14-15rokov a ked som raz povedal kamaratovi lebo sme boli.na vylete a on bol smutny lebo ho nechala holka no a tak sme sa rozpravali a on mi hovori hej ale pozri ake mas brucho celkovu postavu peknu a ja mu hovorim ano mam peknu vysportovanu postavu a ja mu hovorim ano ale vzhlad a nieje vsetko!! a on mi hovori.hej tebe sa to lahko povie a ja som povedal pozri sa sem ako vyzeram mam 17 a este som nemal ziadny vztah nic proste a on skoro neuveril si myslel ze si robim srandu mu hovorim pozri ako vyzeram ja a ako ty ty si mal uz vela holiek co si hovoril aj v skole niesi.uz daaaavno panic takze sa nelutuj to.ja by som tu mal sediet namiesto teba a lutov
at sa do ...... ak budete chciet tak niekto napiste urobite ki radost piste kedykolvek lebo ako tu pisem este ani o mna ziadna ani.len.nezakopla.ako.keby som bol.najvacsi debil ktoremu sa kazdy chce vyhnut
jfloriancic@gmail.com

darina32

máš ešte čas, netráp sa nad tým. Čudovala by si sa, koľko žien malo vzťahy až po 20...ja medzi nimi a neľutujem to. Človek už viac vie, čo chce a aj ten sex pokojne počká, len nech je to s niekým, s kým to budeš cítiť - lásku. Navyše - ideš na VŠ a až tam sa Ti začínajú najkrajšie roky života, príde viacero stretnutí s chalanmi a aj prvé lásky.

arnie11

Som reagoval na Lauru v teme "citlive ziena v maske sebavedomej zenskej", kedze tento thread som tu predtym nevidel. Takze to co som tam pisal Laure, plati aj pre Ivku. 22 este nie je ziaden vek. Vela ludi malo prvy vztah neskor, a poznam aj takych co ho asi nebudu mat nikdy. Hlavne nic nesilte, neskocte po prvom zaujemcovi ak vas nebude pritahovat. To ze ste este nemali vztah a ste panny nevidno a nie je to ziaden bilag za ktory by ste sa museli hanbit. A ked si nejakeho fesaka najdete, nezente sa hned do postele aby ste to mali za sebou, ale si uzivajte tu fazu zblizovania. Ked mu bude na vas zalezat, vydrzi a ked nie lebo mu ide len o trofej niet co lutovat.
PS: Keby ste boli z BA, aj by som temu ako zbalit chlapa prebral podrobnejsie niekde pri kave.

ivka22

ahoj laura, ja budem mať 22 a tiež nič za sebou, čo ma veľmi mrzí, sa normálne začínam, za seba hanbiť, neviem čo so sebou, chodím medzi ľudí, snažím sa byť milá, spoločenská. nechápem tomu..také čo sa od 15 rokov vláčili s chalanmi tak tie si akých chalanov dobrých našli, a ja nič..je to ťažké, celý život je ťažký .. :(