Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

citlivé žieňa v maske sebavedomej ženskej

Príspevok v téme: citlivé žieňa v maske sebavedomej ženskej
Leila47

Neviem ako mám zmeniť svoje vyžarovanie... Na každého vraj pôsobím ako taký horenos namyslený, sebavedomý a pritom vo vnútri som úplne iná. Mnoho ľudí sa mi asi preto vyhýba, a aj moji priatelia mi koľko razy povedali že zo mňa strašne srší taká dominancia a keď ma nepoznali, mysleli si o mne že som namyslená krava. Niekedy sa možno snažím zakryť svoju prehnanú citlivosť tým že sa hrám na silnú ženskú, flegmu a že som úplne v pohode a mám sa rada, ale nie som, a nemám sa rada:( V podstate som maska aj keď mi je to ťažko si pripustiť. Čo s tým? Bojím sa odhaliť svoje citlivé a utrápené vnútro.

Deria

....a este, musis sa naucit mat rada samu seba, lebo bez toho sa nepohnes z miesta! Skus si viac verit! Co myslis, cim to je, ze sa nemas rada?

Deria

Zakladom je nestratit svoje ja ale chovat sa co najprirodzenejsie, nevyvysovat sa nad ostatnych ale nebat sa oponovat, ak si presvedcena o svojej pravde a co je velmi dolezite a co ludi vzdy pritahuje, brat vsetko s humorom, usmievat sa, lebo od tych, co su stale vazni, komplikovani a bez dobrej nalady, kazdy uteka. Kazdy clovek vyzaruje nejake fluidum. To, co sa odohrava v nasom vnutri, sa lahko prenasa na ostatnych. Ak ziaris vo vnutri napriklad stastim, vyrovnanostou, ci humorom, automaticky to prenasas na svoje okolie bez toho, aby si si to nejako uvedomovala. Ak to len hras, je to poznat.

ariame

Leila47...ja mam uplne ten isty problem...proste si niekde vo vnutri neverim, a tak som sa to uz od puberty naucila skryvat tym ze posobim a spravam sa velmi dominantne az arogantne. Uz sa mi niekolkokrat stalo ze chalani mi povedali ze nevedia ako sa pri mne spravat, lebo posobim moc dominantne a niesom romanticka a krehka atd. A pritom by som povedala ze som az privelmi citliva, zvlast na vsetko co sa tyka mna..hocaky negativny komentar sama dotkne a rani.

a co s tym? ja sa snazim do kazdej situacie vstupit pomaly a premysliet si ako sa budem spravat, hoci zvycajne sklznem do svojho zauzivaneho spravania. A aj sa snazim usmiat v tych situaciach na ludi, hoci mam pocit ze to uplne bije do oci ze ten usmev je len falosny... no posobi to pozitivnejsie na ludi okolo:)

arnie11

To: Leila47

Netreba sa "skerit" od ucha k uchu. Staci taky ten vnutorny usmev. Ale mozes si skusit pred zrkadlom rozne vyrazy tvare (e.g. namosurena, znudena, vesela ...), a potom si nacvicit tu "privetivejsiu masku"

To: laura111
Verim ze nebol len jeden, ale mozno si viacerych prehliadla. A samozrejme mozes sa nanho usmiat znovu a ak sa to nepodari zajtra, tak o tyzden ... Ak je nebodaj na Teba namotany, tak zmena Tvojho chovania ho moze zneistit, ale pacit sa mu preto neprestanes. Skor naopak kedze nebude mat istotu moze sa namotat este viac. Ale poprosim Ta nerob to len preto aby si si dokazala svoju schopnost niekoho zbalit, ale len aj ked sa on Tebe paci a pritahuje Ta.

bikerka

mne zas hovorili ze sa ma chlapi boja a ze radsej sa mi ani neprihovoria ani ku mne neprídu

:/ nechcem tak posobit aby sa ma báli :/

xy:)

leila chapem, lenze niekedy sa clovek musi usmievat aj cez problemy.. niekedy sa to neda, to priznavam. kazdy mame problemy, ak tie svoje nemozes vyriesit, tak ich aspon zbytocne neanalyzuj.. niekedy je to tak lepsie.

Leila47

xy ja sa dakedy usmievať ani neviem a pôsobím až chladne :/ ako sa mám naučiť častejšie sa usmievať? a keď mám navyše citové problémy, ktoré ma až príliš rania?

laura111

dakujem vsetkym za rady,
jeden,co sa na mna usmieval aj bol,tiez teraz nema babu,len som sa zlakla a vsetko pokazila.Nedokazala som sa na neho usmiat aj na 2.den.Len som zbabelo prebehla okolo.To sa mi stava furt ,ked sa mi niekto paciAj som si nadavala.Teraz sa s nim ale nemzem dat do reci len tak.

arnie11

To: Leila47
Som na tom podobne. Ale netreba si nic z toho robit, kazdy nosime nejaku masku. A ked o sebe vies ze je to len maska, mozes cielene obcas nahodit inu masku.

To: laura111
Nemusis sa vobec trapit, v 20ke je to este v pohode. Nemusis sa vobec obavat ze zostanes sama. Este mas na vsetko dost casu aj na lasku. Mozno aj mas nejedneho sialene zamilovaneho ctitela, len nema dost odvahy. A mozno mu mozes napomoct, niekedy staci usmev, alebo pozdravit neznameho fesaka v MHD. Ja som bol tiez menej odvazny a tie spravne prilezitosti som premrhal. Teraz ked som starsi sa zaujemkyne najdu aj same, zial ziadna neponuka to co mi chyba.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

citlivé žieňa v maske sebavedomej ženskej - Fórum - ZDRAVIE.sk