Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ziadny chalan o mna nezakopol

Príspevok v téme: Ziadny chalan o mna nezakopol
laura11

Ahojte,mam uz 20 rokov a este som nemala ziadny vztah,vlasne ani chalana.

moje kamosky zacali uz v 16ke a ja stale nic.Tesim sa s nimi,ale som smutna.lebo si neviem dat rady.Nie som ani skareda,casto ma mame chvalia znami aj sa za mnou chalani na ulici obzeraju.

Som strasne hambliva.Na strednej som ako kazde dievca snivala o frajerovi a mam pocit,ze som uz stara,aby som teraz zacala.

Neviem,co mam robit ani sa koho opytat.Bojim sa,ze to tak bude aj na vysokej.

Som osamela a casto,sa ma pytaju ci niekoho mam a poviem ,ze nie a je mi to luto.Nie preto,ze sa nemozem chvalit.Len som mala svoje sny a nezakopol o mna nikto.Neviem ci preto,z nie som vystredna???

Byt panna v 20ke tiez nie je nic moc.V nasej triede som uz bola asi sama.

tiez sm chcela prezit lasky ,drzat sa za ruky a byt s niekym stasna.Taketo veci predsa riesia14 a ja som v 20ke este nemala sancu.

Mam to nechat tak a zostat sama?

sury

Začni chodiť madzi ludmi s úsmevom na perách i v očiach,neposob ako ustráchané a ukrivdené káčatko a všetko sa zmení-uvidíš!

ivot

Určite sa trapiš a dlho do noci,je mi to luto,ak by si chcela tak tajne stretko intimneho charakteru prevolaj 0914275032,som z Topolčian,prispôsobim sa!

joey1

Laura ak budes chciet, napis mi na embargo@post.sk , mozeme podebatovat, viem velmi dobre o com hovoris, som ti dost podobny :)

dendi

Tak veľa šťastia Laura ;-))) ja teraz riešil jedného chalana, no je to trošku complicated...mám ho rada, aj on mňa(teda dúfam) ale nikdy neviem na čom som, či je so mnou len kvôli sexu, alebo vážne ku mne niečo cíti...no bojí sa mi to povedať...keď sme spolu je nám fajn, sem tam si napíšeme, proste je to také...ani nvm...stále keď ho uvidím na icq, mám chuť mu napísať ale nespravím to...nvm prečo...čakám že mi napíše...niekedy nevydržím a napíšem sama :-) mám chuť sa ho spýtať čo vlastne očakáva od nášho vzťahu, ale bojím sa...obom nám je 26...no proste je to complicated...ale ako sa vravi...trpezlivost ruze prinasa...heh ani nvm preco to tu vlastne pisem :-))) to patri asi do inej temy :-)))

laura11

mate pravdu,nebudem o tom tolko mysliet.Myslim,ze je to vzdy lepsie ako moja kamoska,co nechala chalanov opyta po sebe na diskoteke skakat.
S tym mojim rozumom,ani ja sa nevyznam vo vsetkom a to opravovanie nie je e egom,to ani neviem,len to zo mna tak vyhrkne :)
Len dufam,ze ked pride ten pravy,spoznam to a nepokazim:)

lost

laura11

podla mna nie je nic na tom ak (hoci aj extremne) inteligentna baba (napr Ty) chce (a ziska) uplne bezneho chalana "co na srdci to na jazyku" - ved ako sama pises, dokazes tolerovat to ze nie je "genius" a zaroven to opravovanie nemyslis tak ze "zhodenie" cize to by mohlo klapat :)
len treba natrafit na taku povahu, ktory si to nezoberie hned ku srdcu.. alebo ho nejak postupne na to naucit, aby si to nebral v ziadnom pripade zle :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ziadny chalan o mna nezakopol - Fórum - ZDRAVIE.sk