Ziadny chalan o mna nezakopol

Príspevok v téme: Ziadny chalan o mna nezakopol
laura11

Ahojte,mam uz 20 rokov a este som nemala ziadny vztah,vlasne ani chalana.

moje kamosky zacali uz v 16ke a ja stale nic.Tesim sa s nimi,ale som smutna.lebo si neviem dat rady.Nie som ani skareda,casto ma mame chvalia znami aj sa za mnou chalani na ulici obzeraju.

Som strasne hambliva.Na strednej som ako kazde dievca snivala o frajerovi a mam pocit,ze som uz stara,aby som teraz zacala.

Neviem,co mam robit ani sa koho opytat.Bojim sa,ze to tak bude aj na vysokej.

Som osamela a casto,sa ma pytaju ci niekoho mam a poviem ,ze nie a je mi to luto.Nie preto,ze sa nemozem chvalit.Len som mala svoje sny a nezakopol o mna nikto.Neviem ci preto,z nie som vystredna???

Byt panna v 20ke tiez nie je nic moc.V nasej triede som uz bola asi sama.

tiez sm chcela prezit lasky ,drzat sa za ruky a byt s niekym stasna.Taketo veci predsa riesia14 a ja som v 20ke este nemala sancu.

Mam to nechat tak a zostat sama?

mimula

lost velmi zaujimavo napisane...a normalne ma zaujima tvoj pribeh a skusenost..mmm...bolo by o com rozpravat, resp. pisat. a laura, pravdu? to ze si panna v 20tke a co? Je na tom nieco zle? ja som bola do 22ky isla som mat 23 a pockala som si na priatela, s ktorym o par dni budeme mat rok. Dovtedy som si zila svoj single zivot, a taktiez sa ma kamosky vypytovali na to, ze kedy budem mat nekoho, a tak. Nechcela som riesit moje sukromie jednoducho. Ostala som si sama sebou a pockala si...ale zaroven sa bavila, vies ako no. :) Tak prijemne. Len tolko ze mozno to je neprijemne, tie vypytovacky od priatelov a znamych a velakrat to cloveka i trosku zlomi, ze ci nahodou nie je vadny, alebo nieco, ale aspon si zachovavas hrdost, a si zena s velkym Z. A si ina nez ostatne :). Myslim ze to si tvoj buduci boyfriend bude fakt velmi cenit. No a co sa tyka toho opravovania. Skus menej opravovat druhych alebo ked uz tak opravujes tak to rob s citom, lebo automaticky budes posobit ako vsevedka a chalani sa budu pri tebe citit menejcenny a onicom. To ich uplne odrovna a radsej to nechaju plavat, ked aj by mali o teba zaujem. Nemusis sa na nic hrat, alebo tvarit, ze si hlupa, staci trosku ohladuplnosti. Druhy to moze pochopit ako vyvysovanie sa nad jeho inteligenciou a superenie. A ty vari nechces superit, ale beries toho typka ako rovnocenneho priatela, kamosa, tak ked uz opravujes, jemne, s citom, aby sa ten druhy necitil pri tebe ako Debil. Co predpokladam sa aj citi, ak to robis casto a so zvysenym egom :)) drzim palec

123nezufaj

Si jedinecna o to vzacnejsia to, ze si nemala chalana neznamena, ze je chyba v tebe. Znamena to, ze si sa proste nezalubila. Mohla si mat uz mozno kopec chlapcov, ale podvedome si ich mozno odradila lebo si si povedala, ze naco budem vo vztahu nasilu. Bud svojska a sama sebou :) neries to, nezamyslaj sa nad tym :) srdce maj otvorene a ono to pride samo :)
A to co napisal lost o tom, ze neprepadni nejakej depresii alebo nevezmi hned prveho co bude o teba stat je dobra rada :) Pockaj si na svoju prilezitost a aj ked prides o poctivost tak nech je to s tym koho milujes :) bude to o to väcsi zazitok :) len nepanikar a hlavu hore.

ALL PS: piatok zijemeeeee :D

dendi

joj na to opravovanie kašli, ja tiež sem tam opravím nejakého chalana...veď aj oni mňa...každý sa mýli...veď človek nie je dokonalý...ty si počkaj na takého ktorý ťa bude chcieť a samozrejme aj ty jeho...máš čas..netreba sa ponáhľať a niekedy je lepšie byť sama ako s chalanom :-) ale tak zasa nechcem ťa odradiť to nie :-)

laura11

vsak ja viem,nemyslim takeho genia,ale vraj sa ku mne hodi taky co stale studuje ,tichy a tak.
Mne sa vsak zatial pacili uplne ini,s ktorymi by som sa mohla aj vyblaznit a trochu prebrat k zivotu,ved aj ja nie som na zahodenie.
No doteraz mi to moze byt 1,lebo ma niko ani nechcel alebo som si to doteraz neuvedomila.
Tiez mi chvilu trva ,kym to zistim.
Ako sa vyznam v encyklopediach,tak nie v ludoch.
Neviem ci ma chalan opaluje alebo nie.
Ako to zistit???????????
Na par som uz aj nakricala,kym mi to doslo:)

laura11

ja som ho naozaj pri tom nezhodila,ved aj ja s mylim.Ten chaln nebol hlupy,len nie na ucenie,v inom sa vyznal
Ale citili sme sa obidvaja hlupo,hned som to zahovorila a nabuduce si na mna nachystal 1 slovo cudzie ,ktore parkrat zopakoval,aby som si vsimla.Bolo to take zlate.
Ked mna pritahuju chalani,obycajni, co na srdci to na jazyku.Hlavne ked nie su velmi na ucenie.Neviem preco,ja som bola vyborna ziacka.
Kamoska mi hovorila,ze keby sme sa stretli taki 2 ako ja,tak by to bol koniec sveta!!!:)
Tak neviem,co mam hladat alebo cakat
Genia,co ma same Acka alebo chalana,ktori sa mi paci,ale nevie,cim dycha zaba??????????

lost

nesmiete zanevriet na nieco len pre (hoci aj drvivu vacsiu) par exemplarov a neuspechov..

Cudak Edison, nasiel 2000 sposobov ako nevyrovit ziarovku.. vdaka jeho nevzdaniu sa a ethuziazmu sa mozeme s usmevom pozriet na strop ze mame svetlo kedykolvek len chceme :) Dik Thomas :)

casto vidim vonku ze sa ludia (hlavne mladi chalani, i ked nie len oni) spravaju totalne detinsky az uplne ako keby mali inteligenciu o cca 2s.o. niekde mimo (IQ=70) a to je uz co povedat.. lebo ich vidim naozaj casto.. vo dne v noci..

ktovie kde sa skovavaju alebo kam chodia ti normalny ludia :D

neoplati sa stracat cas s clovekom co nesplna poziadavky (tak isto ako firma nestraca cas s klientom co nema dost penazi na zaplatenie sluzby, alebo rohliku) v opacnom pripade strati ten clovek co "ustupi" "polavi" (i ked aj na toto by boli vynimky.. ale to je na dlhoooo)

pisem to len preto, aby ludia kategorie co tu pisu neprepadli do "depresie" a nezobrali "prve co uvidia"... gl..

lost

nahodou.. ak niekto niekoho orpavi znamena to ze velmi pozorne pocuva :))

a to je kladne, ci nie? :D

to ze opravujes niekoho tak to nemoze byt hadam problem :)

jedine co moze byt problem je akym stylom, respektive tónom... (neviem to ale jednoducho vysvetlit, asi chapes na co myslim? :)

alicienka

nie podla mna to nerob! neptretvaruj sa! a vždy buď sama sebou. Ak nas má mať niekto rád tak nech nás majú radi preto aké sme. Žiadna pretvárka. Ja som ukacana veľa sa smejem a som si myslela že preto ma nikto nechce. Skúšala som že budem taka tichšia nebudem sa veľa rehotať ale necítila som sa dobre. NEBOLA SOM TO JA.

skús sa rozprávať s takými ktorí sú na tvojej úrovni a aj tvojim cudzím slovám rozumejú alebo ďalšia vec neopravuje ich :) ved nech si myslia ze sú múdri a ze to povedali správne :) kašli na to :)