Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy

Príspevok v téme: Zbavil sa už niekto vôbec celulitídy
daniellee

Baby mám seriozne vážny problém :). Myslím že nie som jediná ktorú táto nepekná ,,vada,, v určitých smeroch obmedzuje. Mňa by ale veľmi zaujímalo či sa dá celulitídy vôbec zbaviť alebo sa dá iba zmierniť. Čo sa mňa týka trpím ňou už asi 5 rokov, a tiež je zaujímavé že raz je viditeľná málo inokedy (napríklad momentálne) vysúpi a hambím sa vôbec pozrieť do zrkadla :(. Dá sa zvládnuť nejakým cieleným cvičením? Poraďte prosím, už si neviem dať rady. Viem že všetko nie je o tom čo schovávam pod nohavicami, ale obmedzuje ma to naozaj vo veľa smeroch.
Ak máte niekto poňatie ako sa jej zbaviť poprípade aspoň ju zmierniť prosím rady!

xxx3

ja som ju brutalne zmiernila tuto jar s body wraps zabalmi anticellulite a jamky som po stvrtej kure mala minimalne viditelne volnym okom a stehna posobili vypnutejsie a mali o 2 cm menej na obvod

saer

celom fajn sa dá zmierniť plávaním .. trebárs ja som začala plávať a používať kakové anticelulitídové maslo zo zdravého nákupu a mám to oveľa lepšie než pred dvomi mesiacmi

Glam

no mne sa ju krasne podarilo zmiernit s kaolínovou anticelulitídnou telovou maskou s ananásom od značky hristina a aj plávanie pomáha dosť a možno aj hot yoga by stála za uváženie

michalhlca

súhlasím s tým že je to ovplyvnene aj stravou všetko je tým ovplyvnene aj akné aj ... proste keď jeme somariny tak telo nemôže pracovať správne a tak chytíme choroby ako dna osteoporoza a iné napr kožné choroby všetko je ovplyvnene purínmy ktoré do seba pchame v zlom množstve a konzervanty chemikalie vyprážané jedlá a pod strava je veľmi dobrým ukazovaťelom zdravotneho stavu mám len 17 takže si zoberte môj príspevok ako chcete

daniellee

Ahojte kočky, tak už týžden a kúsok fičím na tej kalanetike. Sledujem malinké spevnenie stehien a zadoku a čo sa týka celuli, ťažko povedať, ešte je asi skoro. :) dúfam že za to ako sa strašne každý den premáham uvidím výsledky.

MUFFYDUFFY

Baby,
celulitida urcite nie je zdravotny problem (ak to vobec je problem, tak jedine kozmeticky). Ide o to, ze podkozie u zien je ovela makksie ako podkozie muzov. Preto je tuk, ktory mame na tele viditelnejsi a hlavne je nepravidelne rozlozeny. Kedze podkozie je makke, prisposobi sa nerovnemu povrchu nahromadene tuku a vysledok - jav nazvany celulitida. Vlastnosti podkozneho vaziva nie su dane iba pohlavim, ale aj rasou(cize v podstate ide o genetiku) a samozrejme v neposlednom rade aj vonkajsimi vplyvmi tj. zivotospravou.
Na odstranenie celulitidy je jednoznacne spojenie zmeny zivotospravy a ucinnych anticelulitidovych masazi, kde pod vplyvom tlaku, dochadza k vyraznemu prekrveniu pokozky a rozbijaniu nerovnomerneho rozlozenia tuku. Co sa tyka kremov, snazia sa v podstate o to iste - o zvysenie prekrevenia(takmer vsetky obsahuju latky so skorice, papriky a latky na odvodnenie) spolu s masaznym ucinkom(rozne masazne hlavice na tychto pripravkoch).

PS:som par tyzdnov pred statnicami na farmaceutickej fakulte a teda o ziadnych liekoch na celulitidu neviem (to neznamena, ze nemozu existovat pripravky urcene na \\\\\\\"odstranenie\\\\\\\" celulitidy, ale urcite nie je na trhu ucinna latka, ktora by vyslovenie riesila tento nami zenami vykonstruovany problem)

sewie

ciastocne je to dane dedicne a aj tym co jes...vela vody, zdraba strava a ja som pouizvala krem garnier-zabral!zbavil ma tych najorsich hrbolcov-predtym som videla na stehnach az ze "jamy" a ako som ho pouzivala boli prec...vzdy rano vecer-masaz...cloveka to prestane bavit ale treba byt odhodlany! este pijem vela vody a mastne skoro vobec nejem a nevratilo sa mi to!!!

lenca45

Co ja viem, ja ked mam zapchu, tiez mi pomozu ovsene vlocky... A o kave sa tiez vie, ze je antioxidant a vyrazne napomaha metabolizmu (niekto ju tu spominal). Inak ja odporucam piling z kavy, kozu prijemne vyhladi a prekrvi. Co sa tyka cvicenia, je to diskutabilne, nie vsetky cviky odburavaju celulitidu - citala som o tom odborne clanky, kdesi som davala aj link. Mnohe vrcholove sportovkyne celul. maju, najma pri narazovych sportoch... joj, tazko s tou potvorou :-/