Neschopnosť vyvrcholenia pred priateľkou

Príspevok v téme: Neschopnosť vyvrcholenia pred priateľkou
Michal234

Zdravím, mám taký problém. Chodím s priateľkou cez 3 mesiace, na sex si chceme ešte počkať je to pre nás skoro (nechceme si to krásne medzi nami pokaziť)-ale o to sa teraz nejedná. Tak zatiaľ sa uspokojujeme navzájom rukami, ústami....
Môj problém spočíva v tom, ak sa milujem s frajerkou tak ju urobím 2-3krát. Za to ona sa veľmi snaží ale aj keď veľmi chcem ja sa urobiť neviem. Robí mi to rukou skúšala aj ústami ale to jej vadí tak to robí iba rukou. Je jedno ak mi to tak robí hodinu dve nedokážem sa urobiť. Priateľke to vadí že ma neurobila ešte ani raz. Hrozne ju milujem, len nám obidvom vadí tento problémik.

Za všetky rady som veľmi vďačný vďaka.

ps.: nepíšem to zo srandy potrebujem pomôcť.

Michal234

Navyše som zistil že aj mne samému to trvá dlho- v čom môže byť problém ?? už som skúšal nemasturbovať 4dni a potom mi to trvalo minimálne 15min kým som sa urobil. Predtým než som spoznal priatelku a zamiloval sa do nej som si to robil každý den a problém som s tým nemal. Prosím skúste ešte poradiť čím to môže byť :/

????????????

tak jej pomôž a sprav sa sám pri nej trebarz...povedz jej čo je ti príjemné a čo ti robí dobre. a hlanve sa uvolni