TESCO - práca pokladníčky

Príspevok v téme: TESCO - práca pokladníčky
tescogirl

Ahojte, asi pred mesiacom som si podala žiadosť do tesca ako brigádnička. Dnes mi volali že budúci týždeň môžem ísť na zaučenie a potom už normalne pracovať. Budem robiť pokladníčku. Chcem sa spýtať že aká je to robota, aké s tým máte skúsenosti. trochu sa 1. dňa bojím aby som tam nezmätkovala a podobné veci. Ak mate najeké skúsenosti tak mi prosím dajte vedieť. Ďakujem :)

Linguistics

To som spravila, vravel, ze este 60E mu mam dat, tak som sa na neho osopila, ze urcite nie! Neviem, kde sa to vo mne vzalo, inak som bojazliva, ale asi to bol ten 'pud sebazachovy' :D Ale bala som sa aj tak, ci nebude manko, a zaklincoval to 'kontrolny nakup' asi 5minut po tomto menicovi! Som bola bez duse a nepozorna, nepresla som :D

jankaaaaaaaaa

ewelin28 190e je v pohode pre studenta ktory zije s rodicmi. ale to ked chces byvat sama a nebyt zavisla na rodicoch.. to asi jedine len ist na externe studium.
sice je pravda, ze rodicia su povinny sa starat o dieta do 26. ale je to take diskutabilne no.. :D

Linguistics

bingham, to nie je ako vravis, ze rozmenit.. Ja som tiez takto brigadovala, a mala som menica. Platil jeden sprej za 3E 200-kou, ked som mu vydavala peniaze, odrazu uz nasiel drobne a chcel spat 200E a tiskal mi ine peniaze ku kopke kde som mala jeho rozmenene + tu 200E.. Ono to znie primitivne, ze takto by ta nedokazal nikto oklamat, ale oni su velmi presibani! :) Ale ja som sa nedala, vedela som, ze peniaze ktore mal dostat, dostal. Ale aj tak som sa do konca prac. doby klepala, ci nebude manko, bolo by fest vysoke..

ewelin28

smutnaaa...a ty brigadujes v tescu? ale ved tam nie je hmotna zodpovednost...aspon u nas nie...viaceri brigadnici u nas mali mako..ale necvakali to..ako to ze ty musis?..a pochybujem ze v niektorom tescu je tak a v inom zas inak..aj ked ktovie..nehadam sa....ale ak si nepodpisovala hmotnu zodpovendost..nic nemusis zacvakat :)
inak ako studenti mozeme odrobit 20 hodin za tyzden teda cca 80 hodin mesacne :) a mne to vychadza na tych 190 eciek cca....celkom slusne...na studenta si myslim :)
bingham: ano menici,..ale to nie su taki co potrebuju rozmenit 5 eciek..ale oni proste idu za ucelom tu pokladnicku okradnut..hovada :)

bingham

smutnaaa...a to sa ti ako podarilo...dat mu naspat 150...ked mal nakup len za 3 eura...trosku masaker nee ??? :))

ewelin...ze menici :D...ja som si tiez vela krat menil v tescu love...a nemal som zatial problem... :)

jankaaaaaaaaa

tak podla zakona ked tam zhruba pocitam, tak student si moze zarobit cca 150e. a ako neviem z coho ma zit taky student, ked nechce byt zavisli na rodicoch..