Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cipova karta

Príspevok v téme: cipova karta
IMH

Mam cipovu kartu od roku 2002, platnu do jula tohto roku je na nej napisane , ze plati do 7/2011. Cestovny listok vsak mam kupeny rocny, cize by mi mal platit do januara buduceho roku. Myslite, ze ked by ma chytil revizor, tej stroj ktorym to kontroluje by mu signalizoval, ze mam kartu neplatnu? Musim si vybavit uplne novu ci jak?

slnečnicaa

Stačí ísť na dopravný podnik,predĺžia ti platnost karty,pričom lístok ti ostane nahratý a platný do januára

xy:)

tak neviem v akom meste zijes, ale vseobecne, kupis si cipovu kartu, das si ju nabit a v buse si ju vzdy pri nastupe odkliknes, kde ti ukaze zvysny pocet ciest a doba platnosti, bavime sa o takej cipovej karte na mhd? druha vec, treba si vzdy nechat potvrdenku.

IMH

Karta sa predsa neklika, to musi revizor, nie? Ale tak, ked je to teda preskusane, dakujem. Aspon si s tym nemusim dalej lamat hlavu a dalsi listok si kupim v januari.

xy:)

to som sa pytala aj ja, ze naco to tam potom je.. podla mna to nevadi, tiez mam dost staru fotku. ak si nie isty/a, tak sa chod spytat, ale ci to plati, zistis hned pri nastupe bo busu, ked si ju kliknes, takze.. bud to pojde alebo nepojde :D

IMH

Takze nevadi, ze tam mam 9 rokov staru fotku a nemusism s tym ist na dopravny podnik? Naco tam potom je vyznaceny ten datum platnosti?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cipova karta - Fórum - ZDRAVIE.sk