Aka je farmacia (VS odbor)?

[zruseny8]

jasne su, ale urcite je malo takych co urobili vsetky skusky v riadnom termine. neboj, vsak to nic nie je ked pojdes na prvy resp.druhy opravny, teda az na tie nervy..

[zruseny8]

no ja chodim do kosic a ano? fakt si treba pripravit kopu penazi?? jasne, su taki, ale neviem ci je ich az tolko. napr ja studujem bez zaplatenia ZATIAL :DD tiez viem o par ludoch co je take akoze verejne tajomstvo :DDD ze maju zaplatene skusky, ale nedaj sa tym odradit ze vsetci tak studuju..
ano, je to tazke. cez semester si mozes spinkat kolko chces, vtedy moc ucenia ani nie je (ak neratam zapocty, alebo priebezne kontroly studenta) ale tie nekonecne pobyty v labakoch - chapes osemhodinove cvicenia z farmaceutickej ci organickej chemie, v skole od druhej do deviatej vecera v kuse v labaku a dychat tie smradlave vypary - som zvedava ako sa nam to na zdravi odrazi. pocas skuskoveho je to ine. rozluc sa s letom a uzi si toto posledne prazdninove leto. napr ja este skuskujem a vobec sa mi nechce ucit :DDD
A zapamatajte si aj do buducna, hlavne ty Nyx - skusky (na farmacii) neodzrkadluju vedomosti. ak nejaku neurobis, nie vzdy to znamena ze si nevedela - proste nebolo stastie, nalada skusajuceho a moj postreh: najskor maju urobene skusky taki co makaju (nie su to vzdy tie najvacsie bifly, proste taki co bud pomimo pracuju a su odkazani na tu pracu, alebo im to pali a chcu mat skusky z krku) a tu druhu skupinu tvoria uplni blbci (tu asi tristvrtina ludi ma skusky zaplatene a ti ostatni mali proste stastie - tahaky a ine vymozenosti doby :D). no a ti najsikovnejsi a najvacsi biflosi u nich je paradoxom to ze koncia medzi poslednymi..
milona - a kamoska je v ktorom rocniku??

anonymná22

Ja som studovala farmacutickeho laboranta, podla mna je to velmi zaujimave, ale je to strasne tazke. Drzim prsty

tpch

heh, fufko, to by si najprv musel dokazat to vystudovat :-D A potom si zalozit vlastnu farmaceuticku firmu, ktora by charitativne vyvijala a vyrabala nove ucinne lieky bez zisku... to by bola sranda.

fufko

farmaciu by som v zivote nesiel studovat, celkovo farmaceuticke firmy kaslu na zdravie ludi, ide im len o biznis, ak sa aj vynajde nejaky liek, ktory nieje mozne patentovat a z ktoreho nebudu moct mat zisk, tak sa nan vykaslu a darmo ze moze vyliecit tisice ludi..je to jedna banda, ktora ide len za peniazmi a nedokazal by som sa od toho odosobnit ak by som pre nich robil

milona

do KE si priprav peknu kopku penazi...mam tam kamosku a ta neni z bohvieako bohatej rodiny a zo skusok leti ako prva (pritom bifloska od zakladky..poznam ju uz roky) a holky co nevedia ani zakladny vzorec vody hravo zvladaju skusky...cudne...

Nyx

Ja idem od septembra do KE. Vraj je to tazke, ale osobnu skusenost napisem az o par mesiacov. :D
Pocula som ale rozne nazory. Niekto hovori, ze je to v pohode, dalsi, ze tam nebudem mat cas ani na spanok a vraj je to dokonca tazsie ako medicina.
Urcite vsak zalezi aj od konkretneho cloveka.