Aka je farmacia (VS odbor)?

Nyx

Smajlik, preco sa potom vseobecne hovori ako su na tom abslventi farmacie dobre? Ked sa robia nejake prieskumy, tak su vzdy na najvyssich prieckach, co sa zarobkov tyka. Napr. aj tu:
naseplaty.sk

[zruseny8]

ja uz asi nie, lebo studujeme 5 rokov dost tazku skolu a po piatich rokoch studia ti ponuknu plat 500€ ktori niektori nasi kolegovia beru, cize preco by potom aj sefstvo malo ponukat viac ked berieme 500€. a sami uznajte ze za tuto cenu tolko driny..

[zruseny8]

v izbe su postele, stol, skrine a umyvadlo. wecka a sprchy su spolocne pre celu chodbu.
pracovna teda pracka je asi na kazdom tretom poschodi, funkcna na celom intraku je asi len jedna. kluce si musis vypytat na vratnici..
vankus perina tam je, ale v takom biednejsom stave. ja som si spociatku (2roky) nosila aj to, ale potom ma to prestalo bavit. tak isto ti dava domovnicka obliecky, mozes si ich kazdy mesiac menit ale su hnusne. nemaju gombicky a nejako divne vonaju :)) ja si vzdy nosim svoje

Nyx

Baby, je tam pracovna? Ja sice byvam dost blizko, ale nebude sa mi chciet vlacit domov kazdy tyzden veci na opratie. Mam si doniest vlastnu prikryvku a vankus alebo stacia obliecky? A je v izbe nejake umyvadlo, alebo su na chodbe ako sprchy?

tpch

este budem platit aj postovne, nie? Ked niekto chce, aby som nieco podpisala, tak snad nebude odo mna pozadovat za to peniaze?? Lekarnici maju penazi dost na to, aby mi dorucili vytlaceny harok!