Chudnutie a moja hlupa hlava

Príspevok v téme: Chudnutie a moja hlupa hlava
Requiem

....napíšem vám, aká som bola v oblasti "diéty" hlúpa ja... (teraz 64kg, 163cm, 16r.)

V septembri 2010 som nastúpila na internát so 70kg. Do začiatku novembra som "žrala" všetko, čo prišlo. Intrák = Raň.,Obed, + chipsy, polotovary, sladkosti...November = 78kg! DOSŤ! Do nového roku som schudla 18kg typom: cez týždeň na intráku (Po-Pi) ráno grapefruit, na obed hrnček zalievacej polievky a nič viac! Sobotu a nedeľu, čo som bola doma som vyžrala "pol chladničky", nabrala som dve kilečká, FUJ! Tak a cez týždeň zas na hladovku. Pohybovala som sa 60-64kg. Vo februári som odpadla na nedostatok energie. Ja hlúpa som pokračovala v "hladovke" hneď, ako ma pustili z nemocnice. A cez víkend znova prežieranie..Tomuto padlo Začiatkom júna 2011. Váha 62kg (163cm). Začala som chodiť 3x týždenne do fitka, jesť "zdravo" (2x denne, zelenina a ovocie, občas "polystyrénový" chlieb). No cez víkend znovu prežieranie. Takže "nič moc". 1.8.2011 som povedala takto to naozaj nepôjde...Prečítala som si mnohé stránky o chudnutí a zdraví.
Teraz to vyzerá veľmi rozumne, aspoň podľa mňa.
Už týždeň žijem takto:
Raňajky!!! 4l vody denne + 2 šálky čaju Pu-Erh ("spaľovač tukov"), grapefruit nalačno. Jedlo každé 3 hodiny (napr. 6:00 - mlieko + vločky, pár hrozienok a banán, 9:00 jablko, 12:00 nejaká varená zeleninka, 15:00 3 varené sójové plátky s 1ks light taveným syrom a 18:00 veľa červeného melóna :)...), žiadne solenie a zbytočné sladkosti. Nakúpila som si tvaroh, tofu, mozarellu, cottage cheese, jogurty (všetko light) a hromadu zeleniny a ovocia :)Fitness 3x do týždňa (-300kcal na steperi/páse + hodina posilňovanie), peši do roboty (3km), peši do fitka (2km) ... raz do týždňa korčuľovanie..Dúfam, že s pohybom a zdravou výživou sa mi podarí konečne "múdro" a nenávratne schudnúť. :) Držím si palce ;) ;) Aby mi to vydržalo aj po príchode na internát a z internátu domov, hlavne! :) Uvidím, čo prinesie školský rok :)

opica12

Ahojte-chcete schudnúť zadarmo a nenáročne?-zaručene za 28dní 4-12kg? prečítajte si detoxikačný program od Antonie Mačingovej-s kamoškou sme to dodržiavali natvrdo 3týždne a 5kg bolo fuč ani nevieme ako a pritom sú tam velmi chutné jedlá-môžete jesť kolko a kedy chcete.Som nadšená -v páse mám menej 7cmtakže určite nebudem nikdy vyhadzovat peniaze za tabletky a pod.Od ukončenia kúry prešli 3mesiace a ja som nabrala+ 1kg-ale to len vďaka dovolenke a prežieraniu.

Requiem

Pfúúú, ozývam sa znova :) kúpila som si L-carnitin... :D ja neviem prestať cvičiť !!! :D síce to s dávkami až tak nepreháňam :D Je to parádička, odporúčam :) :) no hej, hladovať mi nerobí problém, pokiaľ mám zamestnanie... teda škola, fitko, notebook, precházka, rande, nakupovanie atď :) zdravo žijem už cez dva týždne, jáj, to je pocit dať 5kg dole :) jupíííí :)

MetallicA

fúha....udivujúce ako dlho si vydržala tú hladovku na intráku s grepfrujtom a polievkou:D niet divu že doma si sa potom toľko nabaštila a rodičia sa ťa nepýtali nato prečo toľko jež a prečo si tak rýchlo schudla?

xdanielax

mas tam malo sacharidov.
a co sa tyka masa.. ked to hodis na panvicu mas to za 15 hotove, chutnejsie nez sojove "maso". aj ked, urcite treba striedat. ale vyhovorky typu nemam cas su blbost.

Requiem

sacharidov mám dosť, ráno si dám malé množštvo cestovín, alebo sacharidy z vločiek, jogurtu, ovocia! :) mäsko...ľúbim, no nejak nemám čas ho pripravovať - skôr sója, cottage, tofu, tvaroh - mám bielkoviny z tohto ;)

lowerka

aky ukazkovy jedalnicek, ale asi viac maska by to chcelo :) ja som napriklad chudla tak, ze som asi dva mesiace aj viac mozno jedla 4000-4500 kJ denne, potom som pridala o 500 a dalsi mesiac zase o 500, aj som sportovala a za pol roka som dala dolu na pevno tych 8-10 kg, teraz uz mam vyse roka rovnaku vahu a jem co chcem ozaj na co mam chut a ziaden jojo-efekt sa mi nedostavil ani pri tak nizkom prijme, ale asi idem este tych pat kileciek zhodit, ale teraz viem, ze si dam tak 6000 kJ na den, lebo vtedy som obcas byvala hladna...

Requiem a ty ked tak malo spapas, nebyvas po fitku hladna? lebo napriklad ja ked si teraz spravim tych 12km na korculiach mam chut vecer vyzrat chladnicku, ale vydrzim to :D ale aj tak... najlepsie telo spaluje po pohybovej aktivite, cize lepsie sa je napapat po sporte ako pred ;)

vela stastia!!

Requiem

áno.. pravda! uznávam ;) oddnes si dám .. hm hm hm 5000-6000 - nakoľko mám fitko a korčule + kardio :P ;) a plánujem v mojej strave pokračovať dosť dlho, nakoľko mi to veľmi chutí a baví starať sa o seba :P ale ďakujem za každých pár slov :)

Sisi135

4000-5500 kj?? Veď 5500 je minimum pri chudnutí! A ak budeš chudnuť pri 5500 bude sa to sakramensky zle udržovať a pravdepodobne sa ti to vypomstí... Neber to ako kritiku alebo čo, myslím to v dobrom aby si si zbytočne neprešla blbými diétami a jojo efektom ako ja kým som konečne neschudla správne