Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbavit akne a vyraziek

Príspevok v téme: Ako sa zbavit akne a vyraziek
paulush

Dobrý deň, Mám 13 rokov a nechcem mať vyrážky. Viem že je to v mojom veku normálne ale nechcem ich mať až tak veľa nevedeli by ste mi poradiť že ako sa ich zbaviť ? Nemyslím kozmetickými prípravkami ! Viem že nemám jesť veľa sladkosti a piť nejaké bylinkove čaje ale neviem aké. Prosím o radu ako sa ich prírodne zbaviť.Ďakujem :)

Sisa00213

Ked ich je tak veľa, tak už nešpekuluj s ničím!
Zabehni ku kozmetičke a hotovo...
ja mam akne od 9.-10. rokoch a mam teraz 13 a takmer cistu tvar!
ale zamozrejme zvol si čistiaci prostriedok na tvar a ten používaj rano a večer
- dobré sú: píling,maska,gél, čistiaca voda .....
ale samozrejme nie všetko naraz...
hovorím ked zabehnes za kozmetickou ta ti powie co a ako... :)

matulda

ahoj :) no hlavne si zisti aký maš typ pleti či mastná sucha citlivá, a podla toho používaj prípravky na pleť, potom mojej kamaratke neskutočne pomohol prípravok tuším chlorela sa to vola su to take zelene tabletky prírodné, a aj taky zeleny prášok ktorý sa zaleje vodou, vonia ako posekaná tráva a chutí hnusne no velmi to pomohlo, a ja uživam ešte prirodne pivovarske kvasnice vola sa to pangamin obohatený o pupavový oleja a to je na plet výborne

Sasmikika

Ahoj mám 13 rokov a mám veľa akné po tváry a by som sa ich chcela konečne zbaviť!!! Ked si dám na tvar niejaká odličovacie tampony tak mám ich ešte viac.Jedného dna som mal čo najmenej ale hned cez noc sa mi ešte viec spravilo prosííím pomožte mi ako sa ich zbaviť čím najskôr...Dakujem..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbavit akne a vyraziek - Fórum - ZDRAVIE.sk