ako zabudnúť

kuratko:)

ale je to strasne tazke. nebol to moj prvy vztah, ale na nikom mi tak velmi nezalezalo. keby to bolo take lahke...

madeleine

Kuratko: Ber to tak - každy vzťah, priateľstvo a aj bežné stretnutie s ľuďmi nás o niečo obohatí. Aj keď len na chvílu urobí tvoj život pekným. Ale nebud egoistka lebo asi túžíš po ňom len z istej davky egoizmu. Povedz si : Drahý nadovšetko ťa milujem a preto ti dávam volnosť aby si sa mal dobre v živote a nebol nikým a ničím obmedzovaný. A nie sme predsa otrokom niekoho...maj svoju hodnotu maj sa rada a váž si samu seba.
Čim vias sa budeš pohybovať medzi ludmi priamoúmerne sa budú oslabovať myšlienky na neho.

aja25

Kuratko a nebude ani posledny....laska boli...najlepsie je obklopit sa priatelmi a nebyt sam...a prestat si vztah idealizovat...lebo idealny nebol ked sa rozpadol...drzim palce!

slusny_muz

Vzdy v rozchodoch treba najst aj nieco pozitivne, mate viac casu na seba, mozte robit veci, ktore ste mozno kvoli partnerovi zanedbavali, lebo ste ho uprednostnili....

sakuliatko

slusny_muz : suhlasim s tebou:) ja som si tiez uvedomila ze jeho lasku si spat urcite nevynutim a ze musim ist dalej i bez neho...:(

slusny_muz

kuratko: a myslis ze ja som nechcel!!!Nie som typ ktory len tak lahko zabudne, a ked milujem tak uz na dlho, ale laska sa neda vynutit, ked ona neciti to iste co ja bohuzial je koniec a treba verit ze sa najde niekto druhy, koho budeme tak milovat...a zas treba byt trochu sebavedomy a uvedomit si ze nie sme nejaka handra...