Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mozu rastuce zuby mudrosti posunut zuby?

talentmania

Ak sa ti vytrhnu posledne stolicky tak sa ti chrup neposunie :D)
Dufam ze som uz nenapisla daku hovadinu:D)))

jajka001_

myslim ze nie inko, ved tie ostatne su tam uz vyrastene. ja mam tiez maly chrup ci ako to nazvat, ked mi narastli sestky, sa mi poposuvali, skrivili, tak mi jeden musela vytrhnut, nosila som strojcek, ok, potom mi narastli sedmicky tak zas sa mi tlacili dopredu, ale to uz som nechala tak, a teraz mi rastu osmicky, uz veeelmi dlho, asi osem rokov:) uz su vonku takmer. zatial to vyzera ze maju ten svoj flek a netlacia mi na zuby. ale horne, tie isli hned von lebo sa hned zacali kazit lebo boli hlboko vzadu, nerastli smerom dole ale dozadu, tak sli von...no a horne sa mi neposuvali.

[zruseny1]

a môže sa stať aj opačný prípad? že po vytrhnutí zubov múdrosti, sa akoby pekný chrup rozostúpi? alebo ako to nazvať... lebo asi si chcem dať vytrhnúť stoličky...len sa bojím, že potom už nebudem mať pekné zuby a že sa mi rozostúpia budem mať medzery :D

hehe a ten vodný kameň bol super, talentmania :)))

talentmania

No to je ten pripad kes rastli na zlom mieste tym padom museli ist aj tak prec ale ak by ti narastli dobre ako mne tak sa nic nedeje

talentmania

Nie nemozu iba ak by ti zacali rast na zlom mieste kde sa ti nezmestia a tlacia ti na stolicky ale v tom pripade ti ich tak ci tak zubar vytrhne.Skor sa ti mozu zuby posunut ked mas vodny kamen

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.