PREDNY ZUB

llnzz

Prosím Vás.. čo znamená šklbanie v prednom ľavom zube? Trapi ma to celú noc a celý deň.. mam ist s tým ku zubárovi?

Health999

vsak implantat sa navrtava do dasna a na ten sa nasadi korunka

www.dental2001.sk

na tomto videu mozes vidiet, ze koren zubu neni v nose ani v mozgu, takze sa netreba nicoho bat :)

Health999

vsak implantat sa navrtava do dasna a na ten sa nasadi korunka

www.dental2001.sk

na tomto videu mozes vidiet, ze koren zubu neni v nose ani v mozgu, takze sa netreba nicoho bat :)

dia20

mne to robia v anglicku a ta to urobia ze mi vytrhnu nechaju hojit sa dva tyzdne a vyrobia mi novy zub na mieru a ten mi navrtaju dovnutra takze ziadne mostiky korunky ani ine zuby mi nemusia brusit

Health999

no, kedze tam nemas nerv a je ten zub odumrety tak by to nemalo ani boliet, to mas potom uplne v pohode to sa nemusis nicoho bat mozog ani nos sa ti v ziadnom pripade neposkodia, neviem ako ta to mohlo napadnut

ale ked ti maju vytrhnut komplet zub tak potom by ti mali do dasna dat implantat ktory bude drzat korunku

dia20

pred par rokmi mi odtial vytiahli nerv a ten zub odumrel no a nedavno sa mi zlomil teda rozštiepil tak to musia vytrhnut a dať nový len ja mam strach lebo ved ten zub je niekde az v mozgu zakoreneny :D stolicky mi uz trhali a to bolo v poohode

Health999

mne trhali osmicky, a este ma 2 cakaju
lavu dolnu osmicku mi trhali lebo polovica vytrcala z dasna a druha polovica bola v kosti, zakrok trval cca 45 min, 2 tyzdne ma to bolelo jak besna svina skoro ma porazilo, dostal som aj injekciu proti krvacaniu do nohy, potom asi po mesiaci mi trhali lavu hornu osmicku ktora bola cela vylezena vonku samotne trhanie trvalo cca 30 sekund, prvy den bolestivy nebral som ale ziadne tablety proti bolesti, dalsie dni to ustupovalo, este ma caka trhanie osmiciek na pravej strane tvare

myslim si ze ked tebe budu trhat 1 predny zub, tak to zvladnes v pohode, samotne trhanie neboli lebo ti pichnu injekciu proti bolesti do dasna ktora prestane posobit za cca 40 min, cize potom si das ibalgin a zvladnes to uplne v pohode, dalsie dni uz bolest bude sama ustupovat a vsetko sa bude zlepsovat kazdym dnom

inak kvoli comu ti ho maju trhat ?