Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chodím behať

Príspevok v téme: Chodím behať
Bežkýňa

Ahojte, začala som chodiť behať. Chcem si zlepšiť kondičku a, samozrejme, zhodiť zopár kíl. Mám 174cm a 82kg. Behám už druhý týždeň, nie každý deň. Zatiaľ zvládnem len 1200 metrov. Je to podľa vás nič? Alebo je to aspoň trošku slušné?
Zatiaľ behávam večer, ale viac by mi to vyhovovalo ráno. Chcela by som vedieť, či sa mám naraňajkovať pred alebo po behaní? Rada raňajkujem jogurt a cornflakes, prípadne cornflakes s mliekom. Sú takéto raňajky po alebo pred behaním v poriadku?
A posledná otázka. Dá sa behom schudnúť aj z brucha, rúk a zadku, alebo len z nôh?
Ďakujem v=am za odpovede. :)

ba83

inak všetkým ľudom čo tu píšu na forach o rôznych depkách a blbých náladach odporúčam dať si pár kolečiek :)

rado83

ja rád behám asi tak 5x do mesiaca ale už pár rokov.. ked som fajčil asi 5rokov som dával 1500m a ked som dal 2000m som bol rád jak malé decko.. s cigaretami som prestal asi pred rokom a zrazu som dával priemerne 4000m..
ja ked bežím hlavne po dlhšiej dobe tak to nepreháňam málo je niekedy viac.. správny strečing a rozohriatie nôh a šliach je podla mna základ..behám najskôr pomalšie a ked cítim že som rozdýchaný a nohy sú zahriaté postupne pridávam tempo..
dôležité su tenisky netreba podcenovať.. akonáhle cítim klb hociaký tak prestanem z behom.. mám 73kg 180cm a som zvyknutý celý žívot sa hýbať.. ked nie je človek na to stavaný nech začne zo začiatku plávanie bicykel joga.. spevnia sa šlachy svalstvo a tak.. inak cvičím tiež jogu tak 6x do mesiaca aj box kondične švihadlo a tak..

Bežkyňa

Nedarí sa mi zrýchľovať. :( Teda... Zrýchlim, ale asi len na takých 5 sekúnd, proste veľmi veľmi zrýchlim, ale po tých pár sekundách opäť spomalím. :( Snáď sa zo zlepší...

Bežkyňa

Práve sa chystám behať, takže za hodinku napíšem, ako mi to dnes išlo. :) Teda či sa mi podarilo každým kolečkom zrýchľovať. :)

bingham

sway...ty musis mat celkom dobru kondicku...vela chlapov ti asi nestaci coo ??? :)

bezkyna ano chudne sa c celeho tela....

tinkab

K behu....môžem doporučiť náramok FB na zvýšenie výkonu, cvičenie by sa malo predĺžiť o pol hodinu a viac. Tento produkt bol vyvinutý spoločnosťou Nasa pre športovcov na zvýšenie výkonu, sily....
Odporúčam každému kto chce rýchlejšie schudnúť.Ak chcete vedieť viac napíšte mi na mail. 0505lulu@gmail.com Výrobok je certifikovaný.

sway.

Bežkýňa ja som si nevsimla,ze si zakladatelka..Nerob to,co som ti radila:-D Teda rob,ale az ked schudnes.Skus si vybrat setrnejsi sport,to ze ta klby nebolia po 2 tyzdnoch nic neznamena.Kludne behaj,ale pomalicky a malo.A pre zhodenie kg skus radsej korcule,plavanie,bicykel..Beh je naozaj zataz,pred mesiacom som si tym presla.Nedoporucujem pocit,kedy sa nemozes kvoli klbom postavit z postele;-)
jajka001_ ja nemam rodinu :-)

system

nie po 3 km som si musel spravit pauzu ;) , na korculiach to ide kus aj samo, ono sa to asi ani neda z behanim moc porovnavat. na korculiach spravim za 2 hodky aj 20 km a niesom ani unaveny moc. ja len ze zo zaciatku nevladzem dychat a potom ako keby sa mi pluca " rozdychali" alebo zvecsili a uz mi to nerobi problem, ale nezastavujem ani ked nevladzem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chodím behať - Fórum - ZDRAVIE.sk