Chodím behať

Príspevok v téme: Chodím behať
Bežkýňa

Ahojte, začala som chodiť behať. Chcem si zlepšiť kondičku a, samozrejme, zhodiť zopár kíl. Mám 174cm a 82kg. Behám už druhý týždeň, nie každý deň. Zatiaľ zvládnem len 1200 metrov. Je to podľa vás nič? Alebo je to aspoň trošku slušné?
Zatiaľ behávam večer, ale viac by mi to vyhovovalo ráno. Chcela by som vedieť, či sa mám naraňajkovať pred alebo po behaní? Rada raňajkujem jogurt a cornflakes, prípadne cornflakes s mliekom. Sú takéto raňajky po alebo pred behaním v poriadku?
A posledná otázka. Dá sa behom schudnúť aj z brucha, rúk a zadku, alebo len z nôh?
Ďakujem v=am za odpovede. :)

sway.

Bežkyňa treba mat aj oddych a sport,ktory beh kompenzuje..Ja beham 4x tyzdenne 5km potom 12najrychlejsie ako dam.5km jogging potom 16 rychlo..plavam 3x tyzdenne 2km..korculujem ako vyda a nestaci.Cvicim jogu,ked citim,ze svaly potrebuju pretiahnut plus musim doplnit posilnovnu;-)Ale sprinty po vytrvalostnom behu su super..Ak s tym zacnes,neprestanes..

Bežkyňa

Dobre. Skúsim teda zrýchľovať, ale momentálne sa mi nezdá že by som to zvládla. Ale skúsim. :)
Ozaj a aby to behanie malo nejaký efekt, treba behať každý deň?

sway.

Bežkyňa presne preto,ze si myslis,ze uz nemozes..a tym,ze tuto psychicku barieru prekonas, sa zlepsujes;-)Skus pokecat s nejakym triatlonistom,ktory ma za sebou 2,8km plavania..190km na bicykli a ma pred sebou marathon;-)

Bežkyňa

sway. a to sa ako dá každým kolečkom zrýchľovať? :) To predsa nedáva zmysel, teda aspoň mne. :) Prečo sa to má takto robiť?

system, takže si začínal na troch kilometroch? Hmmm... To som na tom asi dosť slabo...

system

neviem ci je to vela alebo malo, ja len korculujem ale podla seba viem ze zo zaciatku som po 3 km nemohol rozdychat :D teraz si dam 1 km na zohriatie rozdycham sa a potom uz s tym nemam problem. ale makam stale aj ked nevladzem. a na lacny ale ani prejedeny zaludok asi nie je dobre behat mozno jeden jogurt behat a ked prides tak po pol hodinke sa normalne naranajkovat.

sway.

Bežkyňa kazdym koelckom by si mala praveze zrychlovat..ja davam po 18km vytrvalostnom sprinty,najlepsia vec na svete ;-)

Bežkyňa

Mne už ale chôdza nestačí. To behanie ma uspokojuje viac. A kolená ma nebolia.
A v podstate nebehám ako o život. Zo začiatku behám tak normálne. Nie rýchlo, nie pomaly a každým ďalším kolečkom na dráhe spomaľujem, ale nikdy nechodím. Stále bežím, aj keď len pomaly, ale bežím.