Predlzene vlasy

Príspevok v téme: Predlzene vlasy
mimula

ako nic, v pohode, v maji som si dala predlzit vlasky mikroringami. Po dvoch tyzdnoch mi zacali vypadavat, co som si vsimla. V byte postupne nachadzate vlasky. :)) Do mesiaca a pol som si ich dala upravit, znova prerobit, lebo mi vypadli este asi dva tri trsy tych vlaskov. Ta holka mi ich prerobila, akoze za opravu nic neplatim ale i tak som vysolila dalsich 130 eciek, vraj za nasadzanie spatne, plus 20 dalsich pramienkov, bo mi tie predlzene vlasky dost zredli. No a teraz znova som nastvana neskutocne, zrednute vlasy, vypadnute dva trsy vlasov, a onicom, este aj vidno mikroringy. Aky je vas nazor, preco je to tak? Je to chyba tej holky co mi to robila, alebo je to preto ze mam jemny typ vlasu? Nechapem, som sklamana, vrazila som do toho do peniazkov, a vysledok je uplne na figu..Inac vie niekto o dobrom kadernictve, predlzovani a zhustovani vlasov v ke? mm? dikeska

kiabka

Tak ono nie kazde vlasky su v pohode s predlzovanim, hlavne by mali byt v dobrej kondicii a sama kadernicka by ti mala vediet povedat, ktore forma predlzenia je pre tvoje vlasy ta najvhodnejsia. Asi by som zmenila kadernicku

frederikka

Na tvojom mieste by som si kúpila clip iny, možeš si ich dávať, kedy potrebuješ :) ja mám doma tieto clipinhair. sk/131-clip-in-vlasy-43cm-100-ludske-remy-70g-svetlo-hneda.html a využívam ich pomerne často, su z ludskych vlasov a velmi kvalitne, huste.

Alexa12

Caute baby? nechali by ste si predlzit vlasy, alebo ake su trendy teraz? kamoska ma pricesky, ale tie i pridu malo huste, ona si ich nedava kazdy den. Akou metodou sa teraz predlzuju vlasy a co najmenej nici?

666_martinka

NIKDY NIKDY NIKDY by som si uz nedala predlzovat vlasy...4 roky som si davala nadpajat..nechcem radsej vediet kolko penazi som do toho dokopy vrazila..a ked som si ich dala nastalo dole zostalo mi 5 vlasov na hlave v dlzke nad ramena...preplakala som par dni ale tak musim sa s tym zmierit a nechat ich narast..uz nikdy by som si nedala nadpojit...a kazdy typ nadpojenia nici vlasy..uplne kazdy