Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predpísanie antikoncepcie

jankaaaaaaaaa

neviem co za argument tu uvazdas s tym pharmatexom ze ti vadi to umyvanie ci co??? vyzera to tak ze ani o tom nemas ani paru, len pises co ta napadne.. a tu na fore som nevidela este ani jeden pripad keby tu pisala zena ze otehotnela pri pouzivani pharmatexu, a to na forum chodim skoro kazdy den. takze neviem co zase za argumenty vymyslas.

Nessie

keby som otehotnela,určite to tu neprídem vešať na nos všetkým tým ľuďom,ktorým je prd po tom a i tak mi nepomôžu.Nevykašľal by sa,ale by sme to riešili spolu.I tak to tu zbytočne píšem,lebo ty si povieš,že sa na mňa vykašle a budem tu plakať,ale tvoj názor nato,ako by to bolo,ma neako veľmi netrápi..taže tak
aj tak ďakujem Ti za Tvoje názory maj sa :)

jankaaaaaaaa

tak sa spoliehaj na kondom a potom sa sem prid opytat radu ako povedat rodicom ze si otehotnela a nisei ani dospelaa priatel sa na teba vykaslal.. a pod..

Nessie

tak metóda plodných a neplodných dní je určite spoľahlivejšia ako kondóm :) a pharmatex nieje nič pre mňa kvôli tomu umývaniu...a čítala som tu dosť príspevkov,ako otehotneli pri používaní pharmatexu....

jankaaaaaaaa

vidno ze si este totalne nevzdelana a nechapem preco mas sex ked ani nevies ako sa pred otehotnenim chranit. radsej si pokecaj so svojjou mamou, alebo s gynekologom, lebo toto su prve a zakladne info ktore by si mala vediet nez so sexom vobec zacnes
existuje okrem ineho aj pharmatex, bilingsova metoda....

Nessie

dobre dajme tomu,žeby si z neakých dôvodov nemohla brať hak,tak akú antikoncepciu by si si zvolila,ak kondómy sú také nepoľahlivé podľa teba?

jankaaaaaaaa

vies preco nebeha dnes vela mamiciek po svete? lebo pocet uzivatielek hak stale stupa a navyse existuje ten odpad menom tabletka po. preto dnes nebeha po svete kazda zena tehotna. a ja tu vobec nepisem zeby kazda zena mala brat hak, este aj zakladatelke teme som pisalaaky dopad moze mat hak na jej organizmus v takom veku. existuju aj ine formy antikoncepcie ako hak a kondom

Nessie

Každý má svoj názor,možno ty más zlé skúsenosti,alebo tvoje kamarátky.Ja len hovorím,že podľa mňa nieje dobré brať hak v takom veku,tak nech sa chráni aspoň neako.A keby boli take nespoľahlivé ako píšeš,tak tu behá plno mamičiek a ak by ich nemal nikto používať,tak ani nehovorím o pohlavných chorobách ktorými by sa to tu hemžilo.Escapelle je ako úplne posledná možnosť a viem aké ma vedľajšie účinky a myslím si,že nieje také škodlivé,ak ju žena zoberie raz ako keby mala brať hak od svojích 16 rokov.Ja sa nechcem s tebou hádať,viem,že si staršia a skúsenejšia,ale zato nemusíš písať,že sa hrám na veľkú ženu a píšem keci.

jankaaaaaaaa

a este ked tu pises o spoliehani sa na tabletku po tak dakujem pekne. ovoris o tom ako je hak skodliva a suhlasis s bellou podla ktorej ma hak potratovy ucinnok a pritom tu obranujes tabletku po, z toho len jasne vyplyva ze nemas absolutne ziadne informacie ani vedomosti o tom ako tabletky funguju a naco su urcene...

jankaaaaaaaa

vidno ze si este riadne nedospela a o teme sexu a ochrane mas velmi obmedzene vedomosti a takmer asi ziadne objektivne. kondomy su maximalne nespolahlive, ich spolahlivost je len o trochu vyssia ako pri prerusovanej sulozi a to ze kondom praskne sa stava velmi vela krat bez ohladu nato ako velmi opatrne sa nasadzje a naavyse to ze aj ked konddom pukne alebo sa na nom objavi mala dierka, ktoru ani nieje vidiet o tom ani nehovorim. a ja tu nehovorim o hak ako o jedinej spolahlivej ochrane, lenze ty ako neskusene dievca, ktore nema ziadne alebo len obmedzene vedomosti o sexualnej stranke tak sa ti ani nemozno cudovat..
mas sa este vela co ucit a tvoje keci o vyspelosti su zbytocne. v 16 tich rokoch sa hrat na vyspelu zenu je smiesne, so sexom by si mala pockat co aj nasvedcuju tvoje skreslene a neuplne vedomosti o ochrane pred tehotenstvom

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predpísanie antikoncepcie - Fórum - ZDRAVIE.sk