Ženatý priateľ

Príspevok v téme: Ženatý priateľ
lenka2346

Mam 24 rokov, už asi rok aj pol mam ženatého priateľa, ktory je o 14 rokov starši a ma dve deti..
Trávime spolu všetok náš voľný čas, čo je veľa krát aj 5 krát do týždňa aspoň na dve hodinky, chodievame spolu preč na víkendy ale aj na dovolenky.
Tvrdí mi, že ma ľúbi a je žiarlivý keď sa stretnem s nejakým iným mužom aj keď je to iba na kamarátskej úrovni... Ale hovorí že nemôže odísť od ženy kvôli deťom, že už mu na nej nezaleží ale deti sú na prvom mieste...
Asi pred 3 mesiacmi som zistila že som tehotná, keď som mu to povedala tak mi povedal že nech sa rozhodnem akokoľvek tak bude stáť pri mne,aj keby bol radšej, keby som si to dala vziať..
Ľúbim ho, ale nechcela som mu rozbiť rodinu, a tak som už mesiac po interupcii, nedokážem sa s tým vyrovnať, že som si úmyseľne dala vziať dieťa..
Chcela som to s ním už skončiť, prosí ma, že ma potrebuje a že ma nechce stratiť.. Neviem čo mam robiť.... Ak máte niektoré ženy nejaké podobné skúsenosti poraďte prosím..

Laurina22

Ale ved zenati chlapi sa primarne nerozvadzaju.Najdu si milenku,ktoru mozu s prepacenim vytrkat ked ma manzelka menzes alebo na nich nema naladu.

Milenka s nim nema deti,neriesi s nim domacnost,neperie mu,nezehli mu,nevari mu.Milenka je vzdy usmiata a hlavne,vzdy pripravena.

A milenky po case zacnu vyzadovat viac a viac pozornosti a chcu,aby sa dotycny rozviedol,co sa,samozrejme,nestane.

Deaa

takýto vzťah nemá budúcnosť, ak už raz nechal/podviedol manželku kvôli nej, akú má ona istotu že to nespraví aj jej? veď on už má prax

jankaaaaaaaaa

urcite nie, pisem ze do ttakeho vztahu nemala ist, lebo taky vztah ziadnu buducnost nema. neviem co si take zeny myslia, ze budu cely zivot tym piatym kolesom a muz bude s manzlekou aj ked ju nemiluje.. a ze takto im to bude klapat..??

jankaaaaaaaaa

protez ju namotal zenaty muz, ktory si rozvratil rrodinu tym ze si hladal milenku. jasne ze ani ona nieje nevinna, nemala ist do takehov ztahu, ale prvy a hlavny vinnik takychto situacii je ten, ktory aj naprek tomu ze ma partnera si najde milenca/milenku

Deaa

jankaaaaa ako môže byť obeť keď vedela do čoho ide? pre mňa je absolútne nepochopiteľné ako sa môže takéhoto vzťahu držať

jankaaaaaaaaa

laurina: hej chapem uz :D no tak musis si uvedomit ze ten vztah so starym nieje prirodzeny takze to co si vtedy robila normalne nebolo, teraz vztah s rovesnikom je normalny, takze podla toho sa riad
deaa: ten muz si manzelstvo pokazil sam, lenka je len obet, ale aj tak do toho vztahu nemala ist..