Ženatý priateľ

Príspevok v téme: Ženatý priateľ
lenka2346

Mam 24 rokov, už asi rok aj pol mam ženatého priateľa, ktory je o 14 rokov starši a ma dve deti..
Trávime spolu všetok náš voľný čas, čo je veľa krát aj 5 krát do týždňa aspoň na dve hodinky, chodievame spolu preč na víkendy ale aj na dovolenky.
Tvrdí mi, že ma ľúbi a je žiarlivý keď sa stretnem s nejakým iným mužom aj keď je to iba na kamarátskej úrovni... Ale hovorí že nemôže odísť od ženy kvôli deťom, že už mu na nej nezaleží ale deti sú na prvom mieste...
Asi pred 3 mesiacmi som zistila že som tehotná, keď som mu to povedala tak mi povedal že nech sa rozhodnem akokoľvek tak bude stáť pri mne,aj keby bol radšej, keby som si to dala vziať..
Ľúbim ho, ale nechcela som mu rozbiť rodinu, a tak som už mesiac po interupcii, nedokážem sa s tým vyrovnať, že som si úmyseľne dala vziať dieťa..
Chcela som to s ním už skončiť, prosí ma, že ma potrebuje a že ma nechce stratiť.. Neviem čo mam robiť.... Ak máte niektoré ženy nejaké podobné skúsenosti poraďte prosím..

jankaaaaaaaaa

vies vynimky sa najdu, ale ako pisem nieje to prirodzene aby bol medzi partnermi velky vekovy rozdiel, a je to vacsinou obrazom rodicovskej lasky, resp. otcovskej

Laurina22

Janka,nesuhlasim s tebou.Moji rodicia mi vzdy davali co som potrebovala,plnohidnitne sa mi venoval aj otec aj matka,takze v tomto asi chyba nebude.

dddddd

Kaśli nańho ! Jeho deti sú na prvom mieste a to s tebou bolo na koĺkom. Zas sa len potvrdilo akí sú muźi sebci... Katastrofa. Len jemu to vyhovuje a Ty budeś rokmi kde??? Buduj si svoju rodinu.

ta3

Lenka, uz si narobila kopu chyb, tak sa spamataj a uz nikdy si nezacinaj so zenatym muzom, zabudni na neho, nema to perspektivu, vlastne ma, ale iba taku, ze budes stale iba piatym kolesom u voza, odsuvana, ponizovana, nespokojna a takyto zivot predsa, ak sa mas aspon trochu rada a citis aspon trochu ucty voci sebe, nemozes chciet, vies co je vrchol od neho, ze on si kludne spava s manzelkou a na Teba ziarli, ked si s priatelmi, preboha dievca, ved sa zobud

LETICIA

chuda jeho zena a tie deti, to tak ked sa najdu take socialne pracovnicky!!Ă hanba ti!prepac, ze ta nelutujem, ale nemam preco a zaco, najprv pouvazuj co si spravila, chrapal s tebou aj so svojou manzelkou a nevadilo to ti vobec a dieta si mohla mat aj nez neho.

jankaaaaaaaaa

to ze si zena najde o dost starsieho muza a zalubi sa do neho, je z neho cela hotova, nieco znamena.. spomente si na svoje dectvo a vychovu rodicov ci bola od oboch rovnaka a ci boli pre vas rovnocennymi rodicmi..
to ze ma vztah par medziktorym je velky vekovy rozdiel nieje uplne prirodzeny

beskyd

cely vas problem je v tom ze ste len biologicke roboty ovladane pudmi:) keby zvierata vedeli pisat, dali by sa tu citat podobne veci...

veves

damy ukludnite sa:)) svet sa preto nezruti ani sa na to neumiera.
na chlapa sa vykasli, je to zbabelec a zi si svoj zivot dalej. niet nad slobodu.

nikol302

Nikdy by som si to nenechala vziať!!!!! nikdy!!! Držím Ti palce aby si to zvládla. Po tejto skúsenosti by som sa na ňho nemohla ani pozrieť!