Ženatý priateľ

Príspevok v téme: Ženatý priateľ
lenka2346

Mam 24 rokov, už asi rok aj pol mam ženatého priateľa, ktory je o 14 rokov starši a ma dve deti..
Trávime spolu všetok náš voľný čas, čo je veľa krát aj 5 krát do týždňa aspoň na dve hodinky, chodievame spolu preč na víkendy ale aj na dovolenky.
Tvrdí mi, že ma ľúbi a je žiarlivý keď sa stretnem s nejakým iným mužom aj keď je to iba na kamarátskej úrovni... Ale hovorí že nemôže odísť od ženy kvôli deťom, že už mu na nej nezaleží ale deti sú na prvom mieste...
Asi pred 3 mesiacmi som zistila že som tehotná, keď som mu to povedala tak mi povedal že nech sa rozhodnem akokoľvek tak bude stáť pri mne,aj keby bol radšej, keby som si to dala vziať..
Ľúbim ho, ale nechcela som mu rozbiť rodinu, a tak som už mesiac po interupcii, nedokážem sa s tým vyrovnať, že som si úmyseľne dala vziať dieťa..
Chcela som to s ním už skončiť, prosí ma, že ma potrebuje a že ma nechce stratiť.. Neviem čo mam robiť.... Ak máte niektoré ženy nejaké podobné skúsenosti poraďte prosím..

DIevča

Som prekvapená, koľké z vás ste sa dostali do podobnej situácie ako ja.
Ja mám 21, on 36. Tiež mi pol roka tajil, že má dve deti. Povedal mi, že len žije s priateľkou, ktorú už však nemiluje, ale nechce jej povedať, aby odišla z jeho bytu, a tak čaká kým odíde sama.
Po pol roku sme sa stretli, ja som sa zaľúbila. Povedal mi, že má dve deti a vďaka bohu, že mi netrvalo dlho spamätať sa.
Tiež mi vravel, že s tou priateľkou zostáva len kvôli deťom, pretože je na ne naviazaný a nevie ich opustiť.
Som naozaj prekvapená, koľkým sa niečo také stalo...

DIevča

Som prekvapená, koľké z vás ste sa dostali do podobnej situácie ako ja.
Ja mám 21, on 36. Tiež mi pol roka tajil, že má dve deti. Povedal mi, že len žije s priateľkou, ktorú už však nemiluje, ale nechce jej povedať, aby odišla z jeho bytu, a tak čaká kým odíde sama.
Po pol roku sme sa stretli, ja som sa zaľúbila. Povedal mi, že má dve deti a vďaka bohu, že mi netrvalo dlho spamätať sa.
Tiež mi vravel, že s tou priateľkou zostáva len kvôli deťom, pretože je na ne naviazaný a nevie ich opustiť.
Som naozaj prekvapená, koľkým sa niečo také stalo...

blondula

v dnesnej dobe nie je problem sa rozviest !! myslim,ze kvoli detom by so zenou nebol.aj ja som sa zalubila do zenateho pred asi 7 rokmi.boli sme spolu pol roka a tajil mi to :-( po vyse pol roku mi to povedal a ja som mu dala kopacky.mal dcerku a tvrdil,ze sa kvoli nej nemoze rozviest ......BLBOST !!! mohol sa....tvrdil ze ma miluje,vyvolaval mi v noci,cez den,nemala som pokoj.potom sme sa stretli nahodne po vyse 2 rokoch.ja som mala tyzden pred sobasom.vravel mi,ze ma mal pocuvat a rozviest sa,bol uz rozvedeny,zevraj stale zamilovany,byval sam a chcel,aby som sa nevydavala a zila s nim !!! hm.... ja som nemala uz zaujem...
to,ze si si dala vziat dieta ta bude zozierat velmi dlho a nikdy na to nezabudnes !!! keby chcel s tebou byt,urcite by tvrval na tom,aby si si dietatko nechala...chlapov mozes mat milion,ale laska k vlastnemu dietatu sa nikdy nevyrovna laske k muzovi !!!