Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problem so stitnou zlazou??

Príspevok v téme: problem so stitnou zlazou??
squash

myslim ze mam problem so sitnou zlazou a chystam sa ist k doktorke. mam stalu unavu, nikdy nie som vyspany, mam vecne ladove az fialove ruky, bledu tvar, kruhy pod ocami aj ked spim 10 hodin, suchu pokozku na tvari a rukach az sa mi lupe, lupu sa mi nechty aj ked su hrube, ziadne svaly, vyskakuje mi rameno kvoli nevyvynutemu svalu na ramene - mam svalovu dysmorfiu, ked mi naposledy robili krvny obraz mal som niektore hodnoty pod zdravou hranicou. moj dedko aj styco mal hyperfunkciu stitej zlazy

tpch

Dva roky stare vysledky su ziadne vysledky, pokial ide o krvny rozbor. Bud presvedcis doktorku, aby ta vysetrila, alebo sa mozes nadalej hrat na Housa a premyslat nad tym, kolko ludi si tipne, ze to je stitna zlaza a kolko si tipne, ze je to nieco uplne ine od zastavenych vetrov az po malomozenstvo.
Zase jedna zbytocne zalozena tema, kde zakladatel len tuzi od ostatnych pocut, ze si nieco "spravne" mysli...

squash

ten krvny obraz mi nerobili kvoli stinej zlaze, ale kvoli niecomu uplne inemu a je to 2 roky dozadu. akurat ma to teraz napadlo. tazko je "zit" ked si stale unaveny. doktorka ti nic nepovie pokial neumieras a ja nevravim ze som nejak tazko chory, ale rozhodne to znizuje kvalitu zivota

tpch

No tak vysledky si nepamatas, ale diagnozu si si uz stanovil. Tak co tu potom zakladas temu?
Menej sa pozoruj a viac zi.

squash

praveze to si nepamatam. keby som si to pamatal, tak by som to napisal. ale viem ze viacere hodnoty som mal pod hranicou. takze tipujem ze ide bud o stitnu zlazu, alebo mozno chudokrvnost. ale vzhladom na ostatne priznaky skor stitna zlaza

squash

do napisu som dal otaznik. nemam potvrdene ci ide o stitnu zlazu, ale vyzera to tak. chcem vediet ci si podla priznakov ludia myslia ze ide o stitnu zlazu, najlepsie by bolo keby tu boli taki, co s tym maju skusenosti

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problem so stitnou zlazou?? - Fórum - ZDRAVIE.sk